Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Jah, hoztak(kabit+gatyát), de nagyot. Bár megvettem mert jó árat mondtak rá. Gondolhatod a GSX-R-en hogy nézett ki hátul szatyorban felrakva...
Már kérdeztük, de iszonyat árakat beszéltek...
Köszi Chris! Megadtam a számodat az illetékesnek!
megértem főleg, hogy most a konyhába jössz mint kapcsolatunk hajnalán
Megköszönöm. Majd csak lesz valami!
Akkór a Big banditost viszem! Nem mehetek egyedül, félek......
nem, sajna konkrétan egy darabom sincs de szerintem Brian-t kéne megpróbálni mert ebben ő jobb mint én, kerestünk de ilyen méretben egyáltalán nincs. adjam a számát vagy megvan?
Csak kéne venned egy Tesco méretü helyet Te lány!
A slic-ek is megjöttek annak a hülyének, az Apriliára? Csak mert akkor viszem Őt is!
megint viccesen nézek ki mert kb 10 darab gumi a konyhában mint múltkor azon túl már csak pólók mindenhol
Okés!
Amúgy is azt beszéltük, hogy ma megyek!
Köszönöm!
Sziasztok!

Lesz nalam egy xx bontas,,normalis aron,,!De vannak fejidom darabjaim is ha erdekel!
udv
majd hívj, kb minden nálam van végre
Szeva. Nem meséltél, mi volt ruhailag?
Amúgy kérdezd meg Csömörön: 06309510644 hátha....
Sziasztok.
Jó reggelt!
Szia!
Ok! Remek...várom!
Köszike!
Jó éjt!
holnap postázom
jóéjt urak.
megperszehölgyeknekis...
Te már csak tudod!
Ati amióta fenn van a lánc amit vettél hány km-t mentél el vele? (És gond nélkül?)
Ricsi bontó! Neki van!
Szia! Próbáld meg itt hátha van!
http://www.sugomotor.hu/alkatr...
Sziasztok! Nem tudtok XX fejidomot eladót?
Én a 1000F blokkos Hondámba a Honda GN4 10w40-es olajat rakattam kb 1800/liter áron, és csendesebb lett tőle a blokk, meg nem zörgött a láncfeszítő annyira, meg nem ette úgy mint a Castrol R4-et...
Szia!
Én a Motult ajánlom, igaz drágább mint a többi de érthető!
A Castrolt nem tudom miért ill ki szólta le, én sokáig azt használtam, az előző bringába, és nem volt gond!
És eddig mit használtál?
Rakj bele olyat amivel eddig ment aztán csókolom! ;)
Üdv.!
Sziasztok!
Egyszer már kérdeztem itt, de sehol sem találom, mert már rég volt, és háborút sem szeretnék, de milyen olajat tegyek a vasba (CBR 1000 F)? Az olajos topicban pl. a castrolt is megszólták már, nem is kicsit. HA tudtok linket is, ahol jó árban lehet vásárolni, akkor az is jó lenne. Előre is köszönöm!
Pl ez? http://www.ripca.hu/bemutatkoz...
Véget ért a móka mára!
Sziasztok!
szép estét mindenkinek.
Jó napot!