Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha motorral v agyok,utálom az autost!
Ha autoval vagyok,utálom a motorost!
Ha a nagyvassal vagyok,utálok mindenkit!
akit érdekel!

Jövöhétn szombaton 25.-én elmegyek megkerülni a Börzsönyt!Tegnap jártam arra a nagyvassal,és valami csodálatos az ipoly völgye!A táv nem nagy,olyan 200-250-kilcsi!De megszeratnék állni az Ipoly folyonál,meg felmennék Magastaxra is,ugyhogy elm,egy vele a nap!
Talállka nálunk 10.00-kor!

1)Milka+Milkáné
láttam élőben ahogy tesztelték a motorkiállításon. nekem igen meggyőző volt.
És ehhez mit szóltok...? c-abs
Nem tudom milyen a fazon!
Na jah meg tudja hogy ez egy szaftos téma, ami érdekli az embereket! (már akik vezetnek)
És erre biztos fel figyelnek és el csámcsognak róla!
Miért nem ír a részeg sofőrrel vezetett Disco-s járatokról, ahol mindenki meg hal kivéve az ittas marhája!
Merthogy sok ilyen is van! Vagy ez el nézhető? Na mindegy nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés is!
ráadásul az úr nem éppen egy konzervatív erkölcsökkel rendelkező mintapolgár......fura, hogy csak abban ilyen vaskalapos ami őt zavarja, szánalmas lólátás.......
Így igaz..tudom hogy sokan rossz véleménnyel vannak rólunk,
de azok egyszerű laikus emberek, nem a médiában tevékenykednek!
És igen...meg kéne tőle kérdezni hogy hogyan vet véget ennek?
Úgy ahogy az itt látható videón majdnem tönkre tette magát Mr.Haya?! Valóban fel háborító ez az egész!
Ennek csak az lesz az eredménye hogy már sehol nem fognak kedvelni minket! :( "Na a köcsög motoros" ez lesz a véleménye egy autóban ülő emberkének!? Pedig csak figyelni kéne: ODA-VISSZA!
a gondom nem az, hogy kedves Péter barátunk ezt így látja, szive joga MAGÁNEMBERKÉNT, hanem, hogy ő elvileg egy felelősségteljes újságíró, akit (sajna) igen sokan olvasnak, és a cikk végén konkrétan arra szólít fel, hogy vessünk véget ennek. ezt hogy fogja a kedves autós közlekedőtárs érteni? rántsuk rá a kormányt, had hulljon a motorosbűnöző
Ez azért durva!
Én máshogy látom magunkat! :)
Az a baj hogy van egy két eset amikor a motoros lehet a hibás,
és egyből általánosítanak! Azt meg kurvára nem csípem!
Úgy ahogy köztünk úgy az autósok között is vannak hülyék!
csak, hogy legyen még min háborogni az indexes Uj Péter szerint ilyenek vagyunk: motorbűnözés
Szép jó reggelt mindenkinek!
Hát meg néztem......ügyes gyerek mit ne mondjak, hiába......nehéz vagánynak lenni!
a rohadtköcsöggecinek ki kéne taposni a belét!
http://sportmotor.hu/motoros_v...
megnéztem, . . ..
hihetetlen ..
Nem tudom jó szó e erre az hogy, ,,fel vagyok háborodva"!?
Szép napot emberek!
Nem ismerem a műanyaosodat, de szerined mennyiért tenné össze az enyémet? Tudod, hogy passzoljanak a műanyagok...
Meg fényezésre kéne előkészítenie!
Nagy csodára képesek ezek a müanyagosok, amikor összetörtem a régi motoromat akkor is szarból építetettek várat!
Köszönöm Kiscickánylány!
Jóccakát!
ZORRÓ MÁR 700 E bordo XX AZT neked még akkor is odata volna 650 be.... tudom rizikos volt meg minden csak gondoltam elujságolom....
Ja a video végén "ennyi votál köcsög"
ebben a szituációban egy picit erős volt szerintem!
no de megnéztem volna 80 m csuszás után..... milyen pofát vág....
Jó estét mindenkinek!

Atti!
06204553039 Kiss Robert A volt kollégája a Don Pepében melózik az 5.Ker ben Kálmán Imre utca.
Elvisre kell hivatkozni.
Na milyen volt a gyúrás? Én inkább pengettem a húrokat Szentlászlón és Dobogókőn!
JÓ estét!
Ismeritek a mondatot, több tiszteletet!

Ja kedves Mr.hayabusa! ha valaha lesz ilyen komoly balesetem, legyen ilyen szerencsém.
örülök, hogy ennyivel megusztátok....
Persze... nyomatya a hormonokat meg a szurit! Egy kis méh csípés és máris bika lesz!
Gyúrjá vazze, csirke maradsz!
Nemtom de minnyá hazaér a Gábor ugyis ha szétgyurta magát, oszt majd megtudod! Tudod. . .amig nem izzadja ki magát,addig nem ül gép elé!
Szerinted az enyémnek az igazítását is elválalná a mókus?
Mert akkor Beszélek Gáborral!