Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haaaaa.ha...haaaaa....
Jobbat mondok!
Engedd le Te a busádból a hűtővizet és a hűtőt ragaszd a homlokodra hogy ezt a nagy igénybevételt bírja az agyad!
Mellesleg menne az egyéniségedhez is!
Kitűnő ötlet. A leghatékonyabb azonban az lenne, ha egy olajradiátorból leeresztenéd az olajat és felszerelnéd hűtőbordának. Na az lenne a tuti megoldás és még látványban is passzolna a motorhoz!
Kollégák!

Mivel nekem '97-es a paripám a fesz.szab. hajlamos a meghalásra (még jó! ). Arra gondoltam hogy +hűtőbordával szerelném föl,megelőző célzattal. Jó ötlet?
Ha nem kapna benzint akkor villogna az FI-lámpád valószínű...
Gyertya gond lehet,meg kell nézni a gyertyákat!
Igen, én arra gondoltam, hogy talán az egyik gyertya elszállt, vagy az egyik henger nem kap benzint.
Szia!

Előzőnap este leállítottad semmi probléma,tegnap meg már volt?
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Lecseréltem az imádott 1000F-em egy 2002-es XX-re. A motorban 25000 km van. A tegnapi napig nagyon meg voltam elégedve az XX-el, de tegnap amikor beindítottam majdnem elájultam, a motorból csörgés hallatszik és egyeletlenül jár, olyan hangja van mintha nem menne egy henger. Ha az 1000F-nek bármi baja volt azt itthon megoldottam, de az új vasat inkább szerelőre bíznám. Túl sok motoros ismerősöm nincs és eddig egyetlen motort sem kellet szerelőhöz vinnem. Tudna valaki ajánlani egy korrekt áron dolgozó megbízható szerelőt.
Előre is köszönöm
Üdv
aztec
meló meg másnap
Mivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!
Mivel többen kérdezték!
Találka a helyszinen 16.00-kor,vagy nálam 15.00-kor!


1Milka+Milkáné+Kismilka
3)fiveurban

4)Spog
5) lion + kisvirag
6) Herci & Andi
7) José
8)Busati
9)Robotos+Né
10)Niki
inkább azt ird meg,mivan a mával!?
hello kedves Conti kedvelő XX-esek

van egy pár Conti Force Max-om új, 50 ezerért, ha esetleg valakit vonzana a dolog
kb 64es méret ár 89000. bukó volt anno 60 a festés 35
Szeva!

Nem a "sarad" miatt kereslek!
Találtam a neten leírást a FI-problémádra!Mikori évj. a paripád?
asszem igen.

De nemtudom pontosan!
Aztán beszállt a főfőservicesem. . .
és a helyére kerültek a dolgok!
Összedobtam ma a vasat!
Igy fényezés előtt. . .(bár még előtte kellesz 2db visszapiller)
Először picit nyeklettül festett. . . .
Szia!
Ezzel abszolút egyet értek! Én a "kidobnit" azért írtam,
mert azt mondták nincs pénz a közvetítésre! Az ár nem drágult, csak mivel válság van és az euró meg ugrott, ezért drágább!
És kurva undorító hogy ilyennel takaróznak!
Emlékezzünk csak vissza a forma 1 es Zsolti pilótánkra, és hogy ő mennyi támogatást kapott az országtól! És szart sem csinált!
És most nézzük meg a mi fiúnkat, mit kap? Talán azt hogy nézhetjük a tv-ben! És jóformán csak a Spanyolok szponzorálják! (a mi világbajnokunkat!)
És valóban... mutogatni kéne...hogy nekünk ilyen is van!
Jahhh és az online motogp tv-ről ne is beszéljünk! Az egy hulladék! Legalábbis nekem fél óráig tartott míg rá tudtam lépni, aztán sikerült de hogy minek?! Mert kép az nem nagyon volt!
Na mindegy a lényeg hogy egyről beszéltünk csak máshonnan közelítve! :)
Ja!
És sziasztok!
Vagyok ám, csak kicsit sokk a tennivaló!
Nem felejtettelek ám el. Bocsika. Holnap felhívlak, oszt majd jól kidumáljuk a bajainkat! De ha ilyen van tudod a számom, nem sértődök ám meg ha felhívsz. Tudom ám, hogy az Én saram, csak.................
Akkor holnap. Jó8 mindenkinek!
55?
Köszönöm!