Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem!

Kis Milka jön a kocsival...
Hy!
Ti hárman ültök majd 1 motoron?
lMivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!
Mivel többen kérdezték!
Találka a helyszinen 16.00-kor,vagy nálam 15.00-kor!


1Milka+Milkáné+Kismilka
3)fiveurban


4)Spog
5) lion + kisvirag
6) Herci & Andi
7) José
lMivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!
Mivel többen kérdezték!
Találka a helyszinen 16.00-kor,vagy nálam 15.00-kor!


1Milka+Milkáné+Kismilka
3)fiveurban

4)Spog
5) lion + kisvirag
6) Herci & Andi
lMivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!


1Milka+Milkáné+Kismilka
3)fiveurban
4)Spog
5) lion + kisvirag
6) Herci & Andi
akit érdekel!

Jövöhéten szombaton 25.-én elmegyek megkerülni a Börzsönyt!Tegnap jártam arra a nagyvassal,és valami csodálatos az ipoly völgye!A táv nem nagy,olyan 200-250-kilcsi!De megszeratnék állni az Ipoly folyonál,meg felmennék Magastaxra is,ugyhogy elm,egy vele a nap!
Talállka nálunk 10.00-kor!

1)Milka+Milkáné
2)Menyus+Gabyca De 5-re haza kell érnem (akkor ráérsz 4.55-kor indulni a Börzsönyből, ne feledd: Busád van!)
3)Busati
4)Robotos+Né Itt a számom!06-30-9446636
5)Fiveurban
6)Lion+Kisvirág
Jók lettek a képek!
Jó éjt! Puszika!
Jó éjjcakkkát!
Így meg pláne befújlak...
De el van engedve valki... Te, ezek nekem itt ismerősek ám...
Vigyázz, bemószerollak ám az asszonynál...
Multkori gurulás . . .
Ne gondolj feltétlenül a legrosszabra!
Egyszerü! Nincs pénzük az embereknek!
Ez van, ez lesz!
Pakolásztam és találtam még pár Hondás pólót, ha esetleg valaki szeretne még főleg XXL és XL méret, de hozni tudok kisebbet is

ja és még van egy Mókusos is
Most már hétből lehet alkudni!? Az nagyon kemény!
Na most szerinted miért nem viszik el november óta!? .
Na itt vok (csak kajáltam), hát a kutya megharapott, a macska összekarmolt, és még egy sünbe is beleléptem, jaa és a Virág om is hazajött, há mi jön még?!
legyetek jók
varrrrrrrummmmmmmmmmm mi?
kösz meglessz!
Jóóóó estét Mindenkinek!
Köszi!
Remélem lesz még több is!
Mert felrúgtad a macskát. MINDEN MINDENNEL ÖSSZEFÜGG
sün már nincs, megették az egerek
Amúgy HELO