Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem otthon vagyok, kicsikém. Van ottjon kukorica?
Netezik+ kukoricát pattogtat!
Én egy taxitársaság diszpécserközpontjában ülök, és veszem a beérkező rendeléseket. Egy hónapban 15-20 éjszaka... Nem is bal, mert alapból kicsit antiszociális tudok lenni, és olyankor csúnya királylányt játsom...
Cickány! Te mit dolgozol hogy ilyenkor vagy a munkahelyeden?
Ciao!
Kis tévedés... Mi mindig ok vagyunk!

Egyébként jó estét mindenkinek. Most van időm köszöngetni.
Ja! De csak mert egész du csuklottam! Le van lassulva a net, és csak most értem el idáig! Nem akartam megbántani senkit sem! De sztem 1 kicsit komolyabban vette a skac a kelleténél. Fél nyolc fele vittem fel a citadellára cickányt melóba, oszt jól megkoccoltak minket kocsival hátulról! Meleg volt! Majdnem lett belőlünk!
és mostmeg elmenni tente!

jooooooooooooooéjt mindenkinek
és márcsak jusztis ideirom!

Szerezz nekem légyszives Continental Road-attac gumit XX-re!
Persze garniturát,és olcsoért!Olcso nálam annyit jelent,hogy mennyit fizetsz hogy elhozom! Szoval lökjél valami joooooooooooo árat légyszi!

köszönettel egy csoro motoros!
Nyugodtan beszéljétek!

akit zavar,max. nem olvassa!
Na úgy látom itt nem zavar senkit sem.
Van mindenre lehetőség,mert nálam úgy működik a dolog,hogy ha az itthoni választékból nem találsz magadnak valót,akkor hetente megyek gumikért és úgy szoktam megoldani,hogy adsz egy elérhetőséget és amikor ott vagyok,(Magyarország)kiválogatom a neked számításbajöhető összes gumit,aztán felhívlak,elmondom az összes árát,minőségét...és ki tudod választani a neked leg megfelelőbbet.Másnap (akár) postára adom és utánna való nap házhoz viszi neked a posta.
Nálam így megy.
4000ft -tól az új áráig vannak gumik.
ami nálam 17 és 20ezer között van,az általában 95-99%os.
De pl most vannak zsír új akciós első gumilyaim is 15ezerért.
pl.:
Pirelli Dragon GT MTR03 120/60/17 15ezer
Metzeler MEZ1 120/60/17 15ezer
Engem is érdekelne valami jó és főleg olcsó gumi(gazdasági válság van -spóroljunk!)
Asszem régen verdestem már magam a
földhöz a röhögéstől. . . . De ezen most igen!
. . . .
Tisztelt Sport Motor!Kedves Motoros Társaim!
Szerveztünk már néhány sikeres összejövetelt,amit talán még idén is,mint jeleztétek,kérdeztétek elvártok már a Mister Pár-tól!
Ím,e a statisztika után megszületett terv!
2009.02.21.RETRO BULI!
Nem szeretnénk idén ismét farsangot csinálni,hiszen hogyan is múlhatnánk felül a tavalyi rengeteg csodás,fantasztikus jelmez variációkat!
Mellette figyelembe véve a gazdasági helyzetet,ami elég ........
Arra gondoltunk,hogy az idei farsang helyett RETRO BULI lesz!
Ez azt takarná,hogy olcsosítanánk az összejövetel/fő árát ami ilyenkor adódik a helyszínbérlet,+költség,és étel-ital árából.
Keresünk egy helyszínt,és sima Retró zsíros-vajas-lekvároskenyér+amit még szeretnétek/normális keretek közt/
Ezen a BULIN lenne Kihirdetve a Valentin Napi Pályázat nyertesei névsora,és itt díjaznánk az első 3 helyezettet is,és remélem,hogy megtudom nyerni a Sport Motort is ismét,hogy beszálljon valami csekélységgel,úgy,mint 2007 év vége elött éve,ahol halálosan ledöbbentünk a gálánságuktól,és még azóta is csak jóérzés fog el,ha visszaemlékszem ezekre a pillanatokra,hogy HÉVÍZ A BULI!
Linkelés,és jelentkezés,csak a Hayabusa topikban,hogy senki se maradjon ki!
Tervezett résztvevők:
1-Mr.+Mr-né
2- Fiveurbán és a negyven.....
3- ?
Beszélhetünk erről,de ne itt.
Ennek nem itt a helye sokak szerint,úgyhogy ha nem itt beszéljük meg,akkor nem szúrja senki szemét.
pampulla@freemail.hu,illetve az oldalamon is tudsz üzenni.
(egyébként vannak rá való gumilyaim...)
Ez szerintem üt mindent!
Helyes!

Jo gondolkodás mod!Legalábbis szerintem!
Az én mocimon az extra Mr.-né,és ez a DUÓ az én szerelmem!
Én szeretem a motoromat és ezért teszem.
Sokan meg csak azért tartják a motort,hogy vagizzanak vele.
Én mindent ami extra van rajta,magamnak csináltam,nem másnak.Lassan úgy érzem teljesen tökéletes lesz számomra.
ez csak természetes!
Hülyeségre mindig van!
Vagy kettöbe!
Köszke Milka!