Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment a mail!
Végre egy normális ember.
Igen én zokon veszem,mert nem ismerem.De mivel hogy ő sem ismer engem.(idegenek vagyunk egymásnak) pont ezért nem így kellene beszélnie.Én nem szoktam sértegetni embereket.Nem szeretem a konfliktusokat sem.Igen kíváncsi lennék a sztoridra.
pampulla26@gmail.com
ide leírhatod.
és inkább ne it beszéljünk erről,mert biztos már mindenki hallotta többször is.
. .
Köszönöm!
Nem Rfem van! De az én storymat mindenki ismeri itt a fórumon! Csak te később csatlakoztál! Ami nem baj, ha gondolod privátban leírom... és tudom milyen az a 300 személyesen hidd el...
Az xx esek is bevalják, hogy nem mennek 300 fölé... de ha a tied valami okosított verda akkor természetesen elhiszem!
Atix83 meg nem bunkó csak nem ismered személyesen és így nem is ismered a humorát, én értem hogy csak hülyéskedik! Ne szívd mellre én csak ezt tanácsolom!
Valóban!
Van rajtad sapka?
Rendben. Kék XX ajándék temperával?
Igen Zorro!
Ne okoskodj bele!
ha megnézted volna hogy kinek van írva az a levél,akkor nem beszélnél bele.
De te tényleg csak kötekedni vagy ezen az oldalon úgy látom
látom te csak kötekedni vagy fenn ezen az oldalon.
Miért nem mész valami gyerek oldalra?
Mások azért vannak itt,hogy tapasztalatokat cseréljenek és hogy elbeszélgessenek egymással,nem pedig amit te csinálsz.
Ok tisztában vagyok vele hogy a 300 az nem 300 csak az óra szerint,de te hogy motorozol?Majd veszek direkt egy GPS-t hogy ne azt lássam amit az óra mutat.
Na szerintem felejtsük el egymást.
Én inkább beszélgetek olyan emberekkel aki normálisan tud válaszolni és nem bunkózik.
Visz lát
Látom vak is vagy! Ha XX-ed van akkor hogy-hogy nem ismerszu fel egy XX-et? Lehet hogy neked se az van?
Mi ezen ennyire fura?
Nézd meg ezt-ez teljesen gyári XX és mégis 305 a végsebessége.
http://www.youtube.com/watch?v...
De biztos ez a teszt is kamu.
Szerintem nézesd meg a motorodat.
Hoppá.Most nézem,neked nem is XX-ed van.Akkor miért okoskodsz bele ilyenbe?
Látom Rf-ed van.
Nekem is volt 900asom és az meg 275ig ment el,a 135lóerejével.Akkor a karbis XX a 164lójával szerinted miért ne lenne képes a 300ra?
Na mindegy.Nem vita tárgya.Nekem bizonyított és nézd meg ezt a videót és neked is fog.
Mindannyiunké felémegy!
Jól néz ki a videókon meg minden de saj na a 300km/h az valójában csak 270! De tom a tied speckó! . .
hát kb a kormány volt 16ezer,a kormánykiemelő(LSL)45ezer körül(erre pontosan nem emlékszem és a kuplungcsövet 12ezerért csinálták.
kb ennyi.
Nem kellet vágni a plexiből és nem kellett fékcsövet sem cserélnem!
látom vigyorogsz a 300-on,de nekem van felvételem a motoromról hogy fölé megy a mutató.(nem akármennyivel) .hozzáteszem hogy nem egészen gyári a verda.
Lásd mit irt Pumukli!
És neked is jóreggelt!
milyen 300?
XX meg 300?
Kb ugyanannyiból mintha
egy chopperra rakatnál csutkákat.
Helló!

köszi az ötletet, biztos kényelmes...
kb, mennyiből van meg?
Bocsika a multkoriért! A mocihoz meg gratula!
(eléggé hangulat emberke vagyok) A lénnyeg hogy sikerált!
De ha 300-nál sem ráz be akkor én is turakormányt akarok!
Mert akkor az enyém is gyorsabb lesz!
Szia!
Egyetlen dolog volt ami nem passzolt.
A kuplung csövet ki kellett cserélnem.
12ezer Ft-ba került.
A fékcsövet pedig ha máshol vezeted el,akkor nem kell kicserélned.
Baromi kényelmes lett és mellette annyira kezes,hogy el sem hittem.
Sokkal hirtelenebb lehet vele iránytváltani.

Én úgy érzem érdemes volt kicserélnem.
Sziasztok!
Én csak gratulálok neked és biztosan én is megfogom csinálni.
Egy kérdésem lenne, elég hosszúak a fékcsövek,bowdenek?
Tavaly Horvátországi motoros találkozón láttam először xx-en és a kényelem önmagáért beszélt. Ráültem és nagyon jó volt a fogása, a kormányozása meg biztosan könnyebb ami nem elhanyagolandó tényező.
Szia!
Nem tudom emlékszel-e még a bunkó hozzászólásodhoz amit felénk szegeztél.Akkor a haver nevével voltunk fenn,mert épp ő böngészett itt,de nem ezen van a hangsúly.Lehülyéztél a magas kormány miatt...
Elmondanám hogy készen lett a motorom és teljesen tökéletesen működött kétszeméllyel 285ig,úgyhogy nem hinném hogy egyszeméllyel akár 300fölött elkezdene szitálni,vagy rázni az eleje.
És kimondottan ajánlom mindenkinek aki szeret túrázni,mert sokkal kezelhetőbb lett a motor azóta és nagyon kényelmes....
OKSA! Majd irjál fel az xx-fórumra ha már picit okosabbak leszünk...
ja a motorozz.hu feb 15 panonia ring lesz...... azt hisszem
jó ét mindenkinek...