Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Belédis!
szép estét mindenkinek.....
Festesd át szééép kééékre!
Aztán dobd fel újra.
És lehet hogy akkor majd elkel. Sőőőt tuti!
Az lehet...
épp lassan gurultam hazafelé...
De létezik (www.bagster.com), de nekem csak ez van.
Úgylátom megdöntöm az egymás utáni hozzászólások rekordját?
Hát senki nincs a net-en ?
Helló!
Mi újság a CBF- el . Van már valami ára vagy már el is kelt?
Más színben nincs tankbőr+ táska?
Én 85 000 pénzért vettem használtan egy csomagtartó rendszert két oldalsó dozzal- Nonfangó. Aztán egy másik helyről vettem egy hátsó dodozt is 20 000Ft-ért-ez sokkal lestrapáltabb volt mint a többi. A baj az vele, hogy erre a tipusra CSAK a nonfangó doboz rakható fel, de horror áru az új ha még kapsz valahol, mert ha jóltudom vagy megszüntették a gyártását(európai célra) vagy csak egyszerűen nem kap a magyar importőr.
Kösd föl jól az alsóneműt mert nem lesz egyszerű szerezni használtat és az is 100 000 fölött lesz akármilyen tipust is nézel ki magadnak!
Szépnapot mindenkinek!
üdvözlet.
milkának igaza van.(néha)
de most bele trafált.(ez is ritka)
óvakodj az olcsó kinai,taiwani.stb-termékektől.
nekem is jó olcsó volt.aaztán egy kicsit rázósabb úton a hátsó dobozom......husss.........de ami a legnagyobb baj ,hogy összetört a dobozbaan egy 1 l-es jágermaister........
nagyon nagy veszteség ért ezt beláthatod.szóval,ha nem akarsz igy járni.........ne ezen spórolj.
egyébként azóta sincs doboz a vason,mert közben rájöttem,hogy ugyan praktikus,de nem tetszik.
Neked is!
szép napot mindenkinek.
Sziasztok!

Bagster tankbőr+Tektra tanktáska eladó XX-hez fix 35eFt-ért. Fekete színű.
jooooooreggelt nekedis
jóreggelt
Hello!

Bátszi motorban szokott lenni használtban és nem horror árban. Próbáld meg náluk: 06-30-903-7050, és hivatkozz rám
nekedis
Jó reggelt!
Isten hozott a vakok és gyengénlátok csapatában!
Sajna ami jo,annak ára van!de várd meg mig magához tér a banda,biztos tudnak segitteni!
Szépjooooooooooreggelt mindenkinek!
Sziasztok!

Most bukkantam erre a fórumra, és nagyon megörültem neki! Visszanézegettem néhány hozzászólást, és már most sok okosságot és hasznos információt sikerült szerezni.
Talán nekem is tud valaki segíteni: komplett doboz szettet szeretnék venni, de az újaknak horror ára van.
Ha valaki tud esetleg valami használtat, szóljon!
Előre is köszi!

Üdv.: Santso
Most vasaló vagy pizsama?!
Jó éjt,búcsúzik a Füles mára!