Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor hogy akarod a képet fogadni?
Aztmeg hogykell?
Jóóóó estét a Tisztelt egybegyülteknek!
10 éve Valvolinnal járok!
Ha bejelentkezel az MMS-be akkor küldöm
Szia!

Én is dobozokat keresgélek, éppen ma kaptam egy ajánlatot:

A hátsó tartóból két verzió létezik. Az egyik a Kappa, ez21000.-Ft-ba kerül adapter talppal együtt. A másik Az sw-motech, ez31200.-ft + 6500.-ft az adaptertalp, de ez utóbbi nem feltétlenülszükséges. Attól függ, hogy milyen dobozt választasz hozzá. A hozzávaló dobozokat a weblapunkon megtudod nézni (www.kelomotor.hu) és ott vannak az árak is.Oldaldobozokhoz csak az sw-motech csinál tartót, ennek az ára 55000.-Ft/szett. Ehhez kappa dobozokat tudok, van 40 literes, az ára 69900.-Ft/párés van 44 literes, az ára 61000.-Ft /pár. A hátsó dobozok vannakraktáron, az oldaldobozok és a tartók ehhez a tipushoz csak rendelésrekapható.

És lenne nekem is egy kérdésem: ez az sw-motech milyen? Hallott valaki róla, vagy van valakinek ilyen? Mert én nem ismerem.

Köszi, és legyetek jók!
Mondj egy visszautasithatatlan ajánlatot! De a lófejet hagyd ki belőle! Egyébként az enyémen is 2 kidörrentő van!
--Ejj ejj,,, ,,hát olyan olajat nemtaláltam ameliknek az elején XX-van ..Engemet csak az laj minősége érdekel,,mert ien volt benne,,de már nemtudom mien volt a váltó ezzel az olajjal...Most valvoline van benne,,de minha kicsit hangosabb lenne a váltóm,,de lehet másnak is ien,,csak én képzelődök
Akülönbség az lesz hogy mostmég motor szine van a gépnek a képeken! De a következő képekre 3pöttynél többre ne számits!
Ja! Kérdés hogy meddig . . .
Kösz a képet! MMS-be nem lehetne? Mindegy. Megveszem ha nincs bajuk.
Ha meg beleöntöd a "Busa olajat" még menni is fog
Mostmár tiszta happy vaok ..Majd ha öszzeleszz rakva csinálok képeket,,aztánd meglássuk mi a külömség...Remélem jóleszz
Atix83!
Nem tudom az előzményeket de szerintem erről van szó, ha nem akkor bocsi hogy bele vau!
Énmeg azóta nem is láttalak!
De mostmá kedvemre nézegethetlek! ,
Aham....Nem is tudtam hogy hová rakom,,,még akkor feltöltöttem amikor mondtázok az első napokban...
Bocsika!
Tényleg!
Csak a galériába!
Csajomra?Hát az nincs ..Amugy ott vannak a képek,,hiszen most néztem,,nemáá...még ott kaptam rá 5-ösöket is,,,vagy hol vannak?..
Akkor miért nincs 1 darab se az adatlapodon?
Pedig olyan kiváncsiak vagyunk!(a csajodra)
De hiszen én már raktam fel képeket...
Ja!

MMS-t nemtudok küldeni,nemtudom hogy kell!
De mint irtam gyári felni!Tehát ugynézki mint a gyári!
Annak akinek nincs fenn az adatlapján!
Vagyis Neked!
Ne vedd magadra!

nemrád haragszom!Csak ma nagyon összejött estére!
Nemmerlek má hivogatni mer hallom paprikás a kedved, de küggyé 1 képet a gurigáról ha lehet mms-be én meg 10-én kivágom a 20-ast!
kenek kell feltenni képet?