Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tudom kipróbálnám egy hosszú hétvégén
Sziasztok,

Eladóvá vált a mellékelt képen látható, alig használt fekete MRA plexi. "Spoilerscheibe", tehát a gyárihoz képest kicsit magasabb. Mindössze párszáz Km van benne. Eladás oka: időközben vásároltam actioncam-et, ami a tankhoz van rögzítve, viszont a fekete plexin nem lát át, ezért vettem helyette egy átlátszó gyárit.
Postával 19 eFt.
SZEVASZ érdekelne a villahid komplett.06702608524
Átülnél?
Nem is tettem.
Bár nemlehet összehasonlítani az 1200-es Vfrel a 750et
Nekem is az volt a baj a 750 -es Vfr emmel, nagyon kellett pörgetni... azért az xx meg tol már 2000 töl
Hát szerintem nem szabad össze hasonlítani. Ez viszonylag új fejlesztésű motor kiváló futóművel, remek abs fékkel, és még kényelmesebb is. xx kicsivel gyorsabb, főleg az utolsó harmadban. Én xx buzi vagyok nekem Ő a motor. V 4 hang az meg valami csoda jó. Nekem volt vfr 800 szerettem csak egy kicsit nyengusz volt.
xx-hez képest vélemény?
Emberek vagyunk, tévedünk. Amire TE gondoltál olyan állt a garázsomban, és mentem vele egypárszor. Nekem az is tettszett. Barátomé volt aki sajnos meghalt és én árultam. De elkelt.
Jo kis motor az
kar hogy honda
Jogos!
A sima vfr1200re gondoltam!
Hát nem tudom hogy TE mit néztél de a Honda VFR1200 XD XD XD!
95 KW = 129 LE. De ha tévedek akkor bocsi.
Jó lesz az 173 pacinak és 129 newtonméternek is!
Több szempontból se jön be: nem sor négyes,full digitális műszerfal,küllös kerekek,no és a súlya,stb.
De köszönöm!
Honda VFR 1200 xd ha van lehetőséged próbáld ki. Szerintem mindenben tökéletes. Én az automatát próbáltam de a 129 ló nem hazudik. Nekem nagyon ott van a moci. De persze jobb ha nem automata lenne .....

Pontosan!
mikor meg tervezhették az 1994!
Bizony! 1996-t írunk!
Rendben, akkor veszek rá másik dobot makd idővel, lett volna egy gianellli dob egy hónapja párban 50ezerért mindennel együtt de sajna nem éltem a lehetőséggel én marha
Rendben, köszönöm, évente szoktam olajat cserélni, tavasszal kipróbálom a félszintetikusat
Ez jó
és még ezek is fényévekkel jobbak a gyári gn4 ásványi olajnál.