Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem cserélünk motort ?
Az!
Már három éve használom!
Igaz az átalakítás magával hozta a zselés ülést is,mivel így nem a csuklómra terhelek,hanem a fenekemre,így meg az sajgott egy idő után!
De már tuti a komfort!
De háthaa, olyan mintha vékony lenne a mostani markolat.
Biztosan nagyon kényelmes lehet
Benzin jöhetne belöle
Nekem ez van!
Bevált!
Nem fog segíteni!
Én már az összes ilyen ráolvasáson túl vagyok!
Ne szorítsd annyira, hogy vizet csavarsz belőle.
Bocs a helyesírásért
Valamit ki kell találnom rá, a jobbmarkom kb 20km után begörcsöl.rebdeltem most hozzá vastagabb markolatot,hátha segít
Értelek, miért islenne egyszerű
Ezzel nincs csak LSL-lel!
De ahogy nézem,itt rendesen beljebb van engedve,a telószár!
Ami ugyebár nagyban befolyásolja az után futást,az meg az egyenesben a stabilitást!
Valakinek van tapasztalata ezzel a megoldással kapcsolatban ? http://kepfeltoltes.hu/view/150317/FB_IMG_1426603639182_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150317/FB_IMG_1426603704559_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Kész a túrásítás. szuper lett sokkal kényelmesebb.
Én csak a tetőket gondoltam
Jobban tetszik ugy.
Ha már fényeztetném akkor az egészet!
Hali!Motoros tarsak. Az enyem is fekete de 20ezer ert festik le db-t csak a dobozok tetejét. Az viszont igaz hogy több cucc nem fog beleférni:)
Az enyém is fekete!
ráadásul képzeld,ugyan annyi motyó fér bele,mint a színre fényezettbe!
Hűha.. Köszönöm... Egyre jobban tektszenek a fekete dobozaim
sztem itthon olcsóbb
Stet. Sajna aranyarban vannak a fenyezesi anyagok. En is kisse karcos geppel jarok ezert. Az elozo tulaj felesege felrugta a betonozott garazs padlora hollandosan letett idomokat. A hulye meg,hogy rendbe hozza,rakuldott 2 reteg lakkot. Szepen konzervalta a feher karcokat. 80 000 Ft iranyarert fogott volna hozza a fenyezo es meg vegyem meg a matricakat es annak a felbiggyesztese,extra lakkozasa plusz egy huszas lett volna. Ez a farok es 2 oldalidom. Maradt karcos. Majd gyorsan motorozok es akkor ugyse latjak.
Tartok tőle!
Akkor kérek árajánlatot fényezőtől, bár sejtem, hogy olyan árat fog mondani, hogy egyből jó lesz a jelenlegi színe is