Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!
Igen ismerős érzés,mikor valamit a pénz miatt nem valósithat meg az ember!
Nekem ilyen a Svédország-Dánia-Finnország túra!
Évek óta dédelgetett álmom,de egyszer összehozom!
Tudom,hogy hosszu a gep. Nem is lehet dobalni ide-oda. Azert szep iveket fog. Igaz nagyon keveset tudtam menni meg vele,de nagyon tetszik. Meglatjuk.
Hát ha az anyagiak közbe szolnak sajnos vissza kell mondani az utat mert egy ilyen út nem olcsó, de elhatároztam... idén ugy csinálom hogy eltudjunk menni a párommal :)
Szenved rajta mint disznó a jégen!
Még az Euroringen is nyög,bár az már elfogadható méretben!
Az igazi a Hungaroring,illetve a Pannónia ring!
De azt azért lássuk be,az XX nem versenypályára termett!
Okksa!
Értettem!
Kakucshoz mit szol az XX?
Kicsit off,amit irok. Beindult a koltozesunk projekt. Ha minden jol megy,akkor aprilistol Gyalon lakunk. Ugyhogy nem kifelejteni az oreget ezekbol a turakbol! Megneznem a Gotthardot egyszer mar felulrol is,nem csak a lyukbol gondolni ra.
Miért ne lenne?
Egyszerű!
Elhatározod,megtervezed,és végül jól útnak indulsz!
Mi idén Stelvió (tavaly kimaradt),meg leruccanunk Horvátba,oszt valószínűleg a szokásos Osztrák-Svájc,Szlovén!
Bár utóbbi már kezd uncsi lenni,az utóbbi tíz évben minden évben voltunk!
Jó lenne már másfelé is menni!
Sajnos nekem még ilyen hosszú túrában nem volt részem , persze az 5fokban biztos jól jött, tervezük idén egy csíksomlyó túrát vagy transzfogaras, remélem lesz velőle valami.
Ige ebayos!
Ha jól emlékszem 6-pénz volt darabja!
És már sokszor használtam,főleg hosszú túrák alatt!
Stelviónál volt 2-fok júliusban, Grossglokneren tavaly is csak 8-fokot mértünk,de volt hogy hóesésben mentünk fel oda,vagy jöttünk le onnan nyár közepén!Úgy hogy mindent összevetve eddig sokszor jó szolgálatot tett!
Azta de jól néznek ki a karok, ebayes ? A fűtös markolat se rossz ötlet, bár nem használnám ki.
Értem!
Nekem fűthetőek vannak,és a karokat is lecseréltem!
Á annyira nem akarok belefolyni a dolgokba , néztem fém markolatot és ahol a kezed van gumírozott és hozzá végsulyt, kicsit drágább lesz de szépen fog mutatni
Nincs mit!
De esetleg megpróbálhatod kormánygátlóval is megoldani!
Bár szerinte XX-nél nyűgös lehet a rögzítése!
igen, gondoltam erre hogy ha a gyáritól eltér akkor az nem valami jó, lehet veszek egyet, kipróbálom aztán ha nem jó visszarakom a gyárit azért köszi szépen a tippet
Én nem tartom jó ötletnek!
De ha a csere mellet döntesz,akkor figyelj a grammban megadott súlyára!
No meg mivel beljebb is kerül a súly,kicsivel több kellhet mint a gyári!
No de nembaj :) most nézegetem ebayen ezt a markolatot amive bele van építve a végsúly, valakinek van róla tapasztalata ? Érdemes lecserélni?
Ugy is jarhattal volna mint massa koma
bar amilyen kemeny a fejed lehet hogy a kormanysuly kettehasadt volna
tiz éve a haverom elöttem rongyolt a gpz 900 r-el

Valami leesett róla mint utóbb kiderült a kormányvég suly volt..
akkor labdának tünt.. Úgy pattogott ,még jó hogy nem teljesen hátra felé
hát már elfogyott
lehet

de ellentétben veled, én hazatalálok
Tibi
nalad ez termeszetes neha meg a cimedre sem emlexel
már én se..
Tényleg el!
Már nem is emlékszem a gyárira...
Köszönöm, bár az eredeti színe kék volt, találtam árulkodó nyomokat... de az uj fényezése nagyon szép :) dőltek vele, bal oldali dobon látszódik kb 2cm es karc