Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így igaz ahogy Milka írja!

Kevesen tudnak annyit az XX-ről mint Ő!
Nekem is mindig Ő ad tanácsokat és nem kellett benne még sohasem csalódnom!
Úgymond Faszagyerek!
Nem vagyok egy versenyorientált pályaszellem,aki csak 200 felett érezné jól magát:)
De nekem mindig is az ilyen motorok tetszettek,és mivel 196 cm vagyok,kisebbet elég rossz döntés lett volna megvenni:)Gsxr-600-as om volt,de kicsi volt,és fájtak a csuklóim,ezért adtam el.Az pl 5 litert evett,csak gondoltam megkérdezem mások véleményét,mert hallottam már hogy injektor behal,és megnő a fogyasztás,de megnyugtattál,köszönöm.Amúgy szerencsére nem érdekel hogy 5,vagy 12 a fogyasztása,mert egy álomgép ez a motor...
Köszönöm azért :))))
Nos először is töltsd ki az adatlapodat!
Köszi!
Egyáltalán nem sok!
De a fogyasztás, sok mindentől függhet!
Bár én sokszor nem értem az embereket,köztük téged se!
Miből gondolják,hogy egy 1100-köbös,250-kilós vasnak 6-liter alatt kéne ennie?Senki se azért vesz motort(mint tudjuk nem olcsó hobbi),mert olcsóbb fent tartani mint egy autót!
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Vettem egy 2006 os xx-et 26.000km-el,és mennyire jó ennél a motornál a 6literes fogyasztás,ha csak 100-al poroszkáltam vele?Nem sok egy kicsit?Volt azért benne egy kis városi közlekedés is,de nem gyilkoltam,hanem úgy finoman menve ez az átlag jött ki kb.
Nos?
Köszönöm a gyors segítséget!
Csak arra lennék kíváncsi,ez hogy a frászba működik?
No meg az a 2-centi,nem tűnik túl soknak!
Esetleg egy ilyen :

http://www.ebay.co.uk/itm/Genm...

csak egy tipp, ha nem lenne VFR kormány, bár ez "csak" 22mm emelés, de elvileg minden gyári cumó jó hozzá , nem kell alakítani...
Jó idomja van a fejemnek, de azért a bukó sokat javít
Nincsen sajna, de fej idomom van. Kell?
Nekem a régi kékemet nem láttad?
Igen!
Mivel van testvérem!
Atix van VFR kormányod ?
Aztat nem tudom, hogy kell, de szerintem Te tudsz ebben segíteni MILKAAAAAA
Én már igen!
Próbáld ész nélkül!
Könnyebb lesz!
Bocsi,de nem bírtam kihagyni!
Csak úgy,hogy még nem láttam olyat ami elkészült...
70/6321-829
Ezt hogy érted?
Atix83
Hello Urak!

Esetleg ismer valaki közületek egy CBR 1100 XX bontót? Szükségem lenne pár alkatrészre, tehát, ha valakinek van infoja azt megköszönném!
Okay!
Pityu , Én megpróbálom ésszel