Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul a 9 liter itt városba és most a hideg időszakba volt ami nem volt olyan egetverő nekem.
Most rendbeszedi a srác és irány Mekka
Most tudtam meg Én is, hogy utána számoltam
Éreztem Én, hogy nem stimmel, ezért is vittem szakemberhez.
Kilenc liter?
Ezt sose mondtad!
Azonnal mondtam volna hogy ott gond van!
Üzemanyag nyomástartó szelepet kell cserélni a Bálnán így valószínű 9 literről lejjebb megy a fogyasztás
A többi része rendbe
Köszönöm ma megjött!
Ma legkésőbb holnap fizetem be a számládra a megbeszélt összeget!
viszek csillámport, hogy üssön a metál
Van!
Széééééééép nagy pemzliim!
Direkt erre a célra tartogatom!
vigyek ecsetet vagy van neked
Még valami!
Fényezést ne féltsed!
Egyszer úgy is bejön hozzám az udvarba,akkor meg úgy is kéken távozik!
Nem tudod összekarcolni,hisz ez HONDA!
Még a fényezése is titánból van!
Komolyra fordítva,ha olyat vettél volna amilyen nekem van(nem azért mert az enyém)akkor szerintem működne a dolog!Legalábbis nekem évek óta tuti!
a kawán nem volt ilyen gondom. valószínű. hogy a karcolást védő vékony anyag is rátesz egy lapáttal, de nem akarom összekarcolni a fényt
Akkor rosszat vettél!
Nekem oda van "szegezve"a mágnesekkel!
... na ma visszakerült a tankbőr.
Egy hét tesztelés és főleg a tegnapi száraz úton történő motorozás után döntöttem így, mivel fékezéskor előre bukik a mágneses tanktáska. A hátsó mágnes az üzemanyag betöltőhöz esik és így az semmit nem tart.
Sikerült a tankbőrt rendesen rögzíteni, így remélhetőleg nem fog mocorogni mint korábban.
Igen mondtad!
Csak azt nem hogy egy.két héten belül nem tudod eljuttatni!
De semmi gond!
Időm van!
Oksa!
Szia,

Mondtam még a telefonban, hogy mivel Győrben dolgozom most, nem tudom gyorsan eljuttatni Pestre, vagyis Biatorbágyra az M1-Business Parkba. Előreláthatólag jövő hét végén megyek haza, de mivel ez sem biztos, így arra jutottam, hogy elküldöm postán, ahogy beszéltük. Holnap tudom feladni. A cím: 1196 Budapest, Bátori u. 131. ugye?

Üdv.:Ádám
okok
Te!
Nagy a csend fékbetétről!
Most akkor mi van?
Hidd el elégedett leszel vele!
Az enyém már volt nála,és tudod hogy az enyémhez nem engedek akárkit hozzá babrálni!Még olyan dolgokat is megcsinált,átnézett amiről szó sem volt,és nem fogadott el ezekért plusz pénzt!
Szóval vidd nyugodtan,garantáltan elégedett leszel vele,és a munkájával!
Szívesen bálna idomár kolléga
Az a fontos, hogy elégedett legyél. Ez a mottója!
Jose
Koszonom a szerelot.
Hetfon viszem a Balnat. Szelepallitas, gyertyacsere, inj.szinkron. Ket nap alatt kesz.
Nekem van tankbor + taska elado