Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig kilenc xx-ről tudok akik jelezték.
Oksa!
Úgy se nyughatsz!
Azért meglepit viszek!
Mennyien jeleztek hogy mennek?
Jó munkát!
Hajnalba váltalak!
Szó se lehet róla,nem azért írtam!
Így is sokkal többet kaptunk tőletek,puszta vendéglátásnál!
Ha jöttök mi leszünk a sorosak!
na elindulok robotba
húzós éjjel lesz remélem lesz eredménye végre
egészségedre Tesó!
Amikor megyünk akkor majd pakolok be vmi ínyencséget!
pácolt malacka nyami imádom
Igen megkóstolta,de neki nem jött be(Hál istennek),hozzá van szokva a Tescos vacakokhoz!
Én ennek csak örülök,fogyasztom rendesen,mivel nekem nagyon ízlik!
Rég ettem már valódi húsból készült szalámit!Vadhúsból készültet meg még sose!
Igen,nem nagy dolog!
Bár azért oda kell figyelni hova mit kötsz,de kb.egy órás munka az egész!
Én a Yamaha-Wordbe vettem,régi ismerősöm a Kornél!Jó minőséget árulnak,elfogadható áron!
Ez természetes!
Holnap utána nézek!
Tényleg nem is kérdeztem:Gyerkőc megkóstolta a szalámit?
Ízlett neki?
Most láttam hirdetésben olyan markolatfűtést mint a Tiéd nem is vészes az ára!
Azt Te magad szerelted be?
persze olyant kérdezz mint a Tiéd, hogy ne keljen vágni bovdent stb!
kérdezd meg légy szíves!
Sajna vmi szar megtámadta a torkomat kezelem de nem nagyon javulgat, fáj meg kis lázam is volt nem mertem felülni a paripára na meg este 9 után végeztem eddig ma meg majd hnap reggel 6kor
Már írtam neked, hibátlanul teszi a dolgát!
Nem mondod hogy még nem próbáltad a plekot!?
Azt hittem már rég túl vagy rajta!
Én szombatra tervezem,hogy gurulok egy kicsit,talán Balaton környéke még nem tudom!
Jut eszembe abba a sokba....!
Lehet meg kéne kérdezni a túrakormány szettet is az Antinál,hátha arra is tudna egy diabetikus árat!
királyság
na milyen a guma azóta tesztelted?
én majd talán hnap tesztelem a plekót ugyanis meg vok fázva mint állat
megyek melóba reggel 6ig
aztán ha jó idő lesz finoman megpróbálom
Bár nem xx,de jóóóóóóóóó!
koszonom szepen segitsegeteket es ha a tel szamra lessz szuksegem,jelentkezem
koszi elore is
Eger felől ha beérünk Szilvásváradra jobbra található mol kúton tankolás pihenés "12-13óra között"mert átlag kb.200Km távolságokból érkezünk és gondoltam 1óra eltérésen belül aki jön valószínüleg megérkezik.De ha Eger környékén vagy bárhol tud valaki olyan helyet ahol lehetne találkozni jelezze!A cél az lenne,hogy a magyar útviszonyokhoz képest motorozzunk egy jót,xx-es tulajok találkozása ezáltal általában mindenki lát valami okosságot a motorjával kapcsolatban nem utolsó sorban élő fórum.
Látom már megkaptad a segítséget,de ha nem találsz szakit, akkor én Debrecenben Gyöngyösit kivételesen tudnám ajánlani elkötelezett Hondás és nincs elszállva!Nekem az anyag+munkadíj=10eFt volt és Kb.3óra Nem tudom érdemes-e ennyiért babrálni?Ha mégis hozzáfogsz és segítség kell megadhatom a telefonszámát.Egyébként Erdélyből járnak át hozzá javíttatni nem nagy táv.
A Honda szallerbek szerint teló száranként 483cm3 kell bele +,- 1,4 cm3 10W-olajból!
Csb...nem tudnal segiteni nekem hogy mennyi olaj jarna bele es milyent ajanlanak...az a hejzet,hogy itt nem megbizhatok az emberek
koszi elore is
Nem kötözködés képen,de ez "kb.12-13óra között itatunk-láb nyújtunk a mol kúton"mit takar?
Szerintem a helyszínt kicsit pontosíthatnád!
Lehet csatlakozunk egy páran.