Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És milyen anyagú volt a kabátod? Gora-Tex, simpa-tex stb? Hogy azt birt javítani.

Megnézek ma egy kár helyet, remélem.
Értem!
Sajnálom!Egyébként utolag tudtam mef,hogy az a kanyar ilyen!Van valami benne(talán az aszfaltban) nemtudom,de más sokan esetek ott el!Sajnos!
Nem nem!
Nem szabo!Beüttötem Googleba,és kidobott jo pár helyet!Egyet kiválasztottam(valahol a VII.-ker ben volt),és nem csalodtam!Hibátla,gyors(másnap mehettem érte) munkát végeztek!
Reméltem felétek, ha mér Én itt bent vagyok a rohadt kis csöpp-csöpp miatt!
Olyan meg hol van?
Jó napsütéses reggelt!
szép Reggelt!
Onnan, hogy én is ott dobtam el....
Sima szabó csinálta meg? Vagy külön van erre specializálódott?
A vita szot lehet rosszul használtam!
Inkább azt mondanám akkor,hogy már nem szivesen mondok elent senkinek,igy nem adok támadási felületet!
A tempo tényleg nem volt nagy!
bár ha agyon ütnének se tudnám megmondani pontosan mennyivel mentem!Talán olyan 40-50-nel!?De a közuti az nagyobb sebességnél történt!egyáébként honnan tudod hol dobtam el a vasat?Ha jol emlékszem nem voltál ott!
Nem volt szó vitáról! De elég jól ismerem azt a kanyart, éshát ha a sóderágyig se csusztál akkor azért nem volt olyan nagy a tempó. Meghát valjuk be öszintén, hogy egy bőrruha mindig jobban illeszkedik, összetart, és ezáltal sokkal jobban is véd!
Nekem simán meglett javitva!hibátlanul!
Szerintem is jó a textil, de azt ugye azért tudni illik, hogy a textil esés után már semmit sem véd, de a bőr, ha nem nyaltál akkorát akkor kis tisztítás és jöhet a következő.

Nekem textíl van, estem már benne, de bajom nem lett, csak a pénztárcám látta kárát. Jah és ugye én hosszútávon meg pusztulnék bőrben.
A soderágyig csak a motor jutott el!
Én az aszfalton csusztam!De utánna jövö évben,közuton fikáztam aszfalton!
De biztos igazad van!Távol áljék tölem hogy vitatkozzam!Csak simán leirtam én mit tapsztaltam,illertve másoktol milyen tapsztalatot hallottam!
Abban a kanyarban akár tornadresszben is fikázhattál volna. Ott nem a kordura védett meg hanem a sóderágy szerintem. Vagy nem?
Én évekig Cordurába nyomtam,de már két éve full bör!
Cordura:könnyebb,jobban szellözik,vizálobb,menetszél mozgatja rajtad!
Bör:nehezebb,menetszél nem rángatja,esöben átázik.
Börbe még nem fikáztam,igy ezt a részét nemtudom,de azt mondják jobban véd!
Cordurában kétszer sikerült(egysze pályán),hibátlanul védett!
Szerintem mind kettö jo,ugyanazon esés mellett!Köztudott hogy nagyobb sebességnél(150-felett),szinte mindegy milyen ruha van rajtad(ha csak nincs hely kicsuszni a nagy sebességet),mert a motorosok a nagy,hirtelen keletkezö lassulástol szoktak meghalni(leszakadnak,sérülnek a belsö szervek)!Talán itt az ár,illetve a kényelem,amit megfontolni,latolgatni kell!
Én nem szépítek! Nekem ez van! Tudod: a tempóm halálos!
Lehet ezt szépiteni, de egy cordura, vagy textil sosem véd annyit egy esetleges csuszásnál-ütközésnél mint a bőr.
Ez enyém csak 50-es, de amilyen állatok az autósok inkább mindig beöltözök.
Igen az én főnököm is egy 400-as Burgman-hoz vette aztán eladta a mocit is meg a rucit is.
Szép napot!
Én cordurában járok, mivel a robogómhoz azt vettem. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Pályára nem megyek, és a "nyugodt" tempómhoz elég is.
Az iránt érdeklődnék Aki XX-el jár milyen ruhában teszi.? gondolkodtam bőr ruhában,de egy sport túra mocihoz nem illik jobban egy textil-cordura? Remélem nem néztek hülyének eme kérdés felvetése miatt.
Én anno rosszul csináltam, mert előbb a mocit vettem utána a ruhát ami megvallva az igazat a volt főnököm textil-cordurája volt.
Szép napot.
eladó egy teljesen új gerincvédős táska:---irányár
http://kepesmotor.hu/motoros_t...
Drukkolok!