Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van igazság ebben a királyság dologban, bár hozzáteszem pályán szeretném igazából használni és nem utcán! Amugy K5.
2005.06..........
na mentem...
Na, akkor haladéktalanul tessék rendberakatni a futóművet...
Akkor lesz az igazi királyság.
Hány éves motor ez?
Igen arra volt. Épp csak vissza lettek rá hajigálva az utcai motyók. Csak ugye 2 éve állt a motor és hát a teló olaj meg satöbbi...
lehet hogy pályára van hangolva?
A gond csak az hogy amint elkezded boritani ugy tolja kifelé a seggét mintha kötelező lenne. A futómübeállitáshoz meg kicsi vagyok....
De rajta vagyok az ügyön!
No igen, nem teljesen a Te méreted ez a motor.
Szerintem nem is a végsebesség a lényeg, hanem a kanyarsbesség, és abban verhetetlen vagy.
Kormánycsapágy csere, és futómübeállitás után csakis! Bár tegnap voltam pár kör erejéig örkényen, de igy életveszély. Nade ha be lesz lőve szigoruanazonnalmindennap....
Nagyon helyes!
Nekem valamit azért ki kell találjak, mert 260 felett szinte le akar tépni a szél...
Lőni kellene valami bubis plekót, vagy össze kéne menjek vagy 20 centivel.
Mikor mész pályázni a gixivel?
Tudom, hogy montad!
130-as vérnyomással, de nem 130Km/h-val.
Ma is, természetesen a Német autópályán, többször is mutatott 290-et!
Én mondtam? Vagy meg mondtam?
Zsiiiiiiiir!
Aztán gurulhatunk ám valamelyik nap!
Persze max 130!
Nagyon örülök neki, hogy sikerült venni egy gixxert, gondolom teljesen más világ...
Mátra-Bükk(Lillafüred)-Mátra
Vettem Michelin Pilot Powert, és sokkal jobb lett a moci vele!
Annyira élvezte a szerpentinezést, mit még soha...
Megcsináltam a gumitesztet, ami abban nyilvánul meg, hogy szétvágtam, egy slicket, sé egy utcait is.
A az urcai gumi sokkal vékonyabb, kevesebb gumi van rajta, az acélöv is ritkább szövésű.
Szerkezetileg sokkal erősebbnek tűnik a slick, vastaggab a gumi az acélöv alatt, és felett is...
Éljen a SLICK!
Én sem tudok.....még mindig pörgök mint a gixi.
Asszem ez egy uj szerelem kezdete.
Merre jártál?
Nem!
Olyan jót mentem ma...
Nagyon kíváncsi vagyok a motorodra, tetszik!
Köszönöm!

Te nem tudsz aludni?

Nagyon szép!
Kép lemaradt.....
Sziasztok!

Én is lecseréltem az XX-em....
Viszont az uj vasba full bele zugtam... Természetesen xx alkatrészek még vannak dögivel továbbra is, ha valakinek kell!
Illetve eladóvá vált a motoromon lévő 2db Egrus dob összekötöstől, 1 db füstszinü ledes hátsólámpa, füstszinü első indexek, és egy duplabubis sötét plekó!
Nem tudom, olyan kóbor kinézete van! Dobot ma már nagyon sokan csinálnak, matricát mégúgy! Bár ha jobban megnézem akkor a rugó védőgumi lehet hogy igazi! Tényleg nem tom, amúgy ha rendszer akkor a leömlőről is rakhatott volna képet, bár szerintem így is sok érte a száz.
Miből gondolod?
De ha nem fő akkor jó nyersen is...
Helyes! Fő az egészség!
Még az se....