Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja amugy aki használta a motort a battai akinek a nevén volt a motor az meg budaörsi egy zzr 1400-e van valami szőllösy miklósnak hívják
köszi az infókat én is ezeket hallottam hogy simán fel lehetne jelenteni őket meg minden amugy 1 adás vételit írtunk ami nálam van a csávókának nincs-en se a tulajnak se az üzemben tartóinak ma felhívja eggyik időseb haverom megpróbálunk hatni rá hogy a rokonom a tag és hogy rendőr és a 20-ast azt igy megbeszélik szépen választhat a tag végülis pert inditunk vagy rendőrség tök mind1 mert ez végülis bűncselekmény volt meg hát köcsögök voltak okmányírodába nem sokára megyek megkérdezem a dolgokat és kiderül minden de még egy taslit is lekéne nekik verni én 20 éves vagyok most fejeztem be a sulit és ezt csinálják
Figyi!

Ha az adásvételik a kezedben vannak, akkor simán át tudod iratni a vasat! Bemész ocsmányiroda, és ha elmondod hogy te vásároltál, és nem ea te hibádból nem iratták át az előző tulajok....Ők be fogják hajtani az előző tulajdonosokon a régi átirások költségét!

Ha nincsenek meg a z adásvételik, akkor......rábasztál. De Lecso kolega jól mondta! Veresd ki belőlük a szart is! Vagy mond nekik hogy egyszerüen fel vannak jelentve, visszaélésért. Ennyi....... Halasztást nem tudsz kérni, max Te halasztod...
De ha egy vagy 2 hónap mulva iratod csak át abból sincs probléma max 3-4 ezerrel többe kerül majd. De az átiráshoz szükség lesz müszakira,eredetvizsgára meg biztire is!

Reélem tudtunk segiteni!

Szép napot mindenkinek!
De legalább a törvényben foglalt jogaidat érvényesitsd, hogy ők fizetik az eredetiség vizsgát. Az hogy lehet-e haladékot kérni azt nem tudom. Azt szoktán csinálni ilyenkor, hogy vásárláskor irnak több adásvételt és az eladónál csak ez utolsó példány marad. Ezt beadja a biztositóhoz. Ha jól tudom vásárlástól számitott 15 napon belül (papiron) neked meg kell kezdened az átirási procedurát.
Kicsit köcsögök az eladók, ilyet nem hallottam nagyon. Ha én vásároltam járművet akkor előtte ledumáltam velük, hogy amint a vásárlás nem jön látra saját hibámon kivül úgy ők kifizetik az utiköltségem vagy a felét.
Dávid vaze!
Szükséged van neked erre?:))
Tegyél még egy utat csak akkor vidd magaddal atixot ( ki veri a szart is belőle):))
Szevasztok
Vettem egy cbr 1000f-et és aki eladta az csak használta a motort de és más nevén volt a motor szal üzemben tartója volt de ki fizette a motort a haverjának és lementem találkoztunk a tulajjal és ilyet mondott nekem hogy 20ezer-ért íralá adásvételit mondtam hogy nekem annyim van amennyi a motor több nincs kibaszott a haverjával is meg velem is mert 2x mentem már le érte és kitalálta a csávó mivel később íratom alá a motort hogy ha jövök le új adás vételit írni akkor aki használta a motort neki adom a 20-ast jó bele mentem de ugy voltam vele akkor hogy köszönöm szépen akkor bazd meg a motorodat de belementem mert 380-ba volt igy is a motor aztán írtunk nekem üzemben tartóit és mikor haza értünk néztük mondjuk ez az én figyelmetlenségem hogy a müszakija lejár 10 nap múlva na most haverok a következőt mondták írtunk 1 db adás vételit hogy én kifizettem a motort és hogy elvileg igy én át tudom íratni a motort és nem tudom hogy tényleg igy van de a tulajnak le kéne adni az adásvételit hogy át tudjam íratni meg a biztositást is le kell mondania nem? meg a másik mivel nincs pénzem most átíratni lehet halasztást kérni az okmányírodába vagy ilyesmi? amugy tudom hülye döntés volt baszakodni vele meg minden meg fejbe kell volna baszni az ürgét dehát ugy voltam vele hogy elhozom ha már 2x mentem le amugy a motor 360ezer volt fix árba ja és nem engedett pedig 2x voltunk elöször el is vittük volna csak hát ja a fasszi nem érte el az igazi túlajt 5000-et kidobtam benzinre ja és még tankolnom is kellet a motorba sajnos egyedül voltam és nem vok egy 2 ajtós szekrény szal ehez mit szóltok meg az okmányos haladékos dolgot írjátok meg mit tudtok róla ja és ne csak finoman osszatok le
Milka, melyik oldali az eladó gyári kipuffogód és katalizátoros?
Kösz a válaszodat előre is.
Nos kait érdekel!
Megjött a guma!
tudom!
Jó estét mindenkinek!
Nem azért írtam:)
Bár az enyém lenne ilyen tiszta
Figyusz!
Ne irogassunk két helyen!Gyere át hozzám,oszt ott kivesézzük!
Hallottam olyat is, hogy a Continak nem minden gumija jó.

Hát akkor túl lőttél. De jó kört futottál?
Az hát!
De megnézném bárkijét pályázás után!
Egyébként én hiresen sokat mosom a vasat(tura után,és mielött edlindulok).Ritka az hogy az enyém piszkos!inkább nem megyek vele!
Igen!
De én valszeg tüllöttem a célon!Legalábbis ezzel a gumival!
Azta,de koszos a felnid:)))))
Bocsi
Azt a ...... ilyet még nem láttam. Még jó, hogy észre vetted.

Páyázáshoz le szokták a gumit ereszteni kisebb nyomásra?
Nos itt egy fénykép egy olyan gumirol ami "alul volt fujva".
Történetesen az ényémen van,és ringezés elött le eresztettem 2.0-ra!
Az oldalán nézd a halvány,hullámos vonalat,ami mintha elválasztana egy sötétebb szürkét,egy világos szürkétöl!No ez egy olyan 0,2-0,3 miliméteres hajszál repedés.Most hozzák(19.00-re) az uj road-attac 2.
Szép napot mindenkinek.
Pontosan!
Nekem bevállt!
Jó reggelt.