Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tudom szinte csak a tank méretét.

De van aki tudja biztos csavarra pontosan.
Igentisztelt Uraim!(Hölgyeim)
Segítségeteket szeretném kérni.
Eladtam a GSR-em, azért, hogy átüljek regy Hondára, egy 600-as CBR-re. Aztán a minap kipróbáltam a kiszemelt áldozatot, és lemondtam róla, miután felültem egy XX-re.
Kérdésem lenne, hogy mi a különbség egy 2003-as és egy 2006-os XX között?
Mármint a két évjáratra gondolok?Gondolom megkérdezek hozzáértő embereket.Aztán ha meglesz, szívesen gurulnék Veletek!
Nem szívesen pótolnám sokkal az 1 gurigát, és láttam a neten egy 2003-as gépet kevés kilométerrrel. Igaz nem fekete, mert az jobban tetszene, de hát a pénz nagy úr! NA meg az igények is a "felső" lecet karcolják. Nem motorozom évi 5000-km-től többet, de azt élménygazadagon szeretném.
Sokat adnék a véleményetekre!
Várom válaszaitokat. Előre is köszönöm.
Szia!
Nekünk van egy protectoros, Hein Geriche fekete-kék cordura M-es méretű, (nadrág+ kabát, kivehető béléssel, protectorokkal) ruhánk 22 000 magyar dollár az ára. Megkímélt. Mi használtan vettük, de kb. éve a szekrénybe áll, mert nagy lett.Küldj mailt, és küldök képet.
Kb. 60-65 kg-os, 170 magas hölgynek lenne jó.
A nejemnek nagy lett.
hoczalaszlo@gmail.com
Hallod a gatya lehet érdekelne. Küldenél a mélemre valami infót róla?
Hali!

Ha a ruha téma előkerült.

Van 1-db női kordura kabát protektorokkal, "M"-es méret, Férfi nyári nadrág, protektorokkal 1x használtam. "4xl" a mérete, mikor vettem is nagy volt, azóta meg kifogytam belőle rendesen, fekete színben.

Ha valakit érdekelne, akkor szotyi árban megválok tőlük.

Ennyit a marketingről.

13-án este 18-20-ig pályamotorozás a Pannónia ringen. Tarifa még nem ismert.

Üdv.: Hajek
na srácok nincs gáz vissza adtam a tulajnak a motort őőő majdnem kinyirt amugy mert a lánc kb ugy logótt mint állat és kicserélte mert 2x mentünk és amikor elöször voltunk akkor új lánc volt és feszes volt szal vissza adta a lóvét és minden okés :)
Ha már a ruházat szóba került...
Feleségemnek keresek ruhát 48-50-es méret körül.
Lehet cordura is de protektor legyen benne!
Megjött, kösz.
Szia!

Küldtem mailt!

Kroki
El tudnád küldeni nekem mélben, hogy milyen és mennyiért és ha va róla kép akkor azt is?

Köszi
Szia Blacious!

Nekem van egy eladó, használt, női bőr nadrágom, 36-os méretű, ha érdekel.

Kroki
Kösz.

Közben nézek itt-ott, júliusig kellene találnom.
igen!
Voltak gondok4De mint irtam 2-3-éve már gyártanak minöséget!arra figyelj,hogy ott is van olcsobb(2-3 osztályu),és van drágább (1-osztályu) cucc!sajnos a minöség sehol se olcso!Vagy várj,mig akcioznak!A Shox-nál ez elég sürün elöfordul!A mostani ruhám Shox-bol lett véve,és 3-éve hibátlan!
Eddig a SHOX tól is intettek, hogy sokat nem ér! Megnézem az áraikat.
Shox!
Mi mindig ott vásárolunk!Már tudnak(1-2 éve) minöséget is készitteni normális áran!
Akkor jól sejtettem. Keresgetek olcsó használt női bőrrucit, de a női ruhák drágábbak, mint a férfi. Ez kész.
Értem!
Akkor legalább ez a része tiszta!
büncselekménynél a büncselekményben résztvevö jármüvet,bizonyitékot,stb. az eljárás idejére(akár 2-3 év is lehet)lefoglalják!
Én a hejedben ezt még át gondolnám!Még valami!A per költségeit(bisosági dij,ügyvéd,szakértö,stb),mindig a felperes elölegezi meg!Oszt aki veszit(legyen felperes,vagy alperes),az fizeti a "révészt"tokkal-vonoval!
Szovan én azt tanácsolom,gondold át jol,és többször mit teszel,mert nehogyosszul járj!Ráadásul te se vagy "papirforma "szerint ártatlan,mert tudtál a svindliröl,mégis belementél,kifizetted!
a csekk meg van a súly adó a papirok és rendbe vannak csak később íratom át
ahogy mondani szokták"ezt benyaltad"!
De legalább tanulsz az esetböl!Leg közelebb körültekintöbb leszel!Mint már más is irta,sose,még egyszer irom SOSE VEGYÉL olyan jármüvet(direkt nem csak motort irtam),aminek nincsenek renben a papirjai!Át iratni át tudod,simán!
illetve egy buktato lehet a dologban!Ha jol olvasom nem fizettek utánna sulyadot!Nos amig az nincs rendezve nem tudod átiratni a vasat!És ha ki akarnak cseszni veled,nem fizetik be!Akkor szépen hatoságilag kivonják a vasat a forgalombol,amig valaki(mondjuk te) be nem fizeted az elmaradást+kamatok!Nekik már mindegy,mert ugye a vasat kifizetted,nincs veszteni valojuk!
Ahogy Atix irta!
Aara jo ......!
Jobb oldali!
És igen katalizátoros(2006-os évjárat)
Arra jó hogy legyen rajtad valami.....
A széltől esőtől véd..(egy darabig)
Amugy nincs hely koptatónak, és szivacsprotik vannak benne csak! A térdnél is!
Sokmindentől nem véd meg....
Erre mint mondtok?

Úgy értem, hogy ez annyit ér mint az árából is látszik? Vagy egy normálisnak mondható?
De legalább tanultál belőle!
Sose adj ki pénzt a kezedből ha nem rendezettek a papirok.....hátha még nem is csinálsz vmi jó vételt....