Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen jó is volt a Wartburgba! Semmit sem változott utána a kocsi!
nekem az a véleményem az ilyen termékekről,hogy ha olyan kurva jó lenne akkor már az olyan nagy cégeknek is eszébe jutott volna mint pl,shell,bp,texaco,valvoline...stb.
annakidején a slick csinált ilyet és hol van ma a slick?tönkrement. ennyi!
Hondába! Viccelsz! Mivel a negyvenes évekbeli háborúkban szétlőtt motorokhoz készítették, így már idejét vesztette. Se háború (legalábbis itt), se szétlövés. Ha szétlőnek ma valamit, oda büdöskevés a Prolong. Szerintem.
És hallottál már a Bel-Ray Ceramik ról? Nem mertem még használni, eddig nem ismere senki.
juteszembe!
a prolog (és más hasonló termék)-motorolaj adalékját nehogy valaki beleöntse a motorba!
az életbe nem kuplungol többé!.....
Irtam a srácoknak az árról. Ha megtudom akkor ki is rakom. Már, ha valakit érdekel még rajtam kivül.

De ha tényleg jó és nem drága, akkor simán veszek.
ugyanezt a technológiát használja a prolong is...
a prolonggal kezelt fényezésről tényleg pikk-pakk lejön a szmötyi.
csak drága.....
Az túl egyszerű lenne. De ha sokan kipróbálták már és bevált akkor simán.
Szintelen sziloplaszt. Az tart és szinte nyomtalanul el lehet tüntetni.
Igen gondoltam rá, de mivel és az meddig fog tartani? Ilyen aggályaim vannak.

Szépet akarok szépen és tartósan, hogy egy nagyobb darazsat is megfoglyon nekem.
No para. Most még úgyis a tervező asztalon van. Van még idő.
Jó reggelt!
Esetleg be is ragaszthatnád oda.
nem sérült...pici csavarokkal volt....de szétdúrtam a darabokat és nem találom....sorry
Na erre pl. nem is gondoltam.
De nem sérül az idom, vagy mihez csavaroztad?
nekem csavarozva volt pici csavarokkal...megmutatnám csak nem találom azt a darabot....
Szép jó reggelt!

Srácok, sokaknak láttam már a légbeömlőnél és az oldal idomoknél rácsot. Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan kell ezeket felrakni? Gondolom veszek nagyobb táblát és bemérem. De hogy marad ott és ilyesmire vagyok kiváncsi. Kösz.
énisénis!
gratulálunk mindketten!
Szia!

Ismeretlenül is gratulálok!

Ha nem tolakodás, infót szeretnék kérni ebben a témában.

Üdv.: Hajek
Sziasztok!

Milka: köszönöm szépen
És jelentem mai napon sikeres vizsgát tettem, így környezetvédelmi termékdíj ügyintéző lettem
Kisvirág
Ok!
Már néztem!
De köszönöm!
Huber és Társa Kft. , Nagykőrösi út 111.
Én ott vettem Réka lányomnak (igaz decemberben,50% eng.) 10212.- ft-ért! Ajánlom őket,meg "messze" is van Neked!