Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesznek...
bocsi a jardok miatt!
130 km lett
töltöm a képeket
Egyben itthon....
Persze!A kocsijára is az van írva,hogy VADNAK SZÜLETTEM
csak valami paraszt átjavította:VAK-ra
Jó utat!
Este lesznek képek?
nem és kész


indultam
Jó reggelt!
Akkor gyorsan csinálj egy nagy közös fotót!
NE HALGASS senkire....

gyere velünk!
bár ugy tudom, hogy a nöknek nem egézséges, ha megfáznak...
de te ismered a határaidat...
Be-fog-fagyni-a-ly...d!
Kedves Timcsó!
Felfázol,oszt,hogy lesz gyereked?
Atix keljél föl most nézek ki az ablakon,
nem hiszek a szememnek idág 17 jöttek forumról


Atix ébresztőőőőőőőő
REGGELT
köszönöm szépen!Remélem minnél hamarabb élvezhetem a mocizást!Bár tegnap elmentünk az xx-el is egy közös gurulásra da még tényleg hideg van.ma forma-1 utánra tervezünk egy velencei gurulást.
Jóó reggelt Mindenkinek!
én tudok egy tuti jelentkezőt
http://rekettyes.hu/
kedv csinálonak...
11 KOR NÁLAM, MINDENKI VÁROK SZERETETTEL!
cél: icipicike kis túra a hármashatárhegy persze, ha ne esik, meg ha fel tudok kelni, mert hosszura sikeresedet a buli...

reketyésnél forró tea+ hagymás zsiroskenyér...
JÓÓÓ REGELT!
Remélem találkozunk! Motoron! Még egy almafröccsöt is beverhetünk! Azokat meg akiket üldözni kell mert valóban károsak a társadalomra, azokat meg kapd el. Tudod... Titkos jelszó: HAYABUSA




Egyet se aggódj testvér, tudod hátul nem mehetek , onnét ki vagyok tiltva , elsőként meg kikapcsolom az ABS -t , oszt ember legyen aki elém kerül..( én vagyok a kaszás)
Bear69!

Gyönyörű lett a gép és valóban nem harapok csak aki megérdemli abba marok bele de abba mint a pitbull és nem eresztem!
A motorosokkal nincsen gondom és nem csak azért mert én is mocizok!
Joó estét mindenkinek !Nem tud valaki xl es motoros kabátot használtat jo állapotba ?
Jólvan ám nemkő mingyá vigyázzba áni, mégha csillagos is a bácsi!
Biztosnemharaaap... Iszen XX-en nyomgya!
Hát az ülés alatti rszám nem lesz nagy divat az idén, mert állítólag a "szaladgálunk és félünk" (leginkább büntetünk) leginkább erre fognak rácuppanni, oszt 30.000,- meg rendszámlevét. Persze ha erős a jobb karod, meg a markod is megizmosodott a téli kézimunkában, akkor bepróbálhatsz ellőni, de azis elég gáz... Alapban kell olyan gyorsnak lenni, hogy mire megébrednek már a szomszéd falu Juliskájának a szoknyáját pörgeted. Tudod, mint a Bakonyban a körzetesnek, ahogy a nadrágszárát vagy nyolcan meglengettük... Azt hiszem az idén sasolni kell keményen, vagy visszavenni az arcból, vagy adózni a ktvetés javára. Amúgy is, azt hiszem lakott területen nem a legegészségesebb kilóötvennel suhangatni, mert Béla bácsi kalapban a stiftel, vagy a dáliával tutikitálal eléd, vagy (bocsi csajok) a szöszi sminkel telcsikézés közben, a kávékája meg a cuki kis combjai között és bocsikázva kifordul eléd úgy, megkóstolhatod a szélvédőt, a kávét, meg a combokat, ...meg a gipszelőt (jobb esetben)...
Főleg most a "téli"reflexekkel jobb csak okosan bekezdeni!