Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a jó tanácsot!
További jó éjszakát!
Sándoroknak kévánok: Sándor napot, sok-sok egészséget, boldogságot, balesetmentes km-t!
Semmi rossz.
Meg jobb máséval, hidd csak el.
Fúúúúj! Más ember lányával!
háátt...
Mást csinál?
Hát nem. Pedig reméltem itt várnak már hideg sörrel, gyümölcs fagyival és pálmafák alatt Hula -Lulát járó lányok fognak legyezni szárított levelekkel.

De nem.

Csak sör lett.

Meg vanília fagyi.

Meg egy lány.

De nem legyez.
Semmi extra, csak a barátnőmmel elváltak az útjaink.
S-tét!
Nah mentem, pajtyikáim..Fáradt vagyok...jó éjt mindenkinek,,és éljenek a Sándorok/Józsefek,,mert meghozták a meleget...Jó éjt mindenkienk..szevaa...
mért ?mi a baj?...de én meg mindég csak nálatok motorozok,,itt nemsok mindent....nemigen szeretem eztet.....meg itt már gecibben a zsaruk is,,hogy szopnának le egy ménesre való bikát:-)...
Sajna már nem járok felétek!
hát majd megírod hogy mennyi is volt a végleges ár,,,,..mert szok változnimenet közbe:-)...legalább mi is tudni fogjuk hogy mennyiért veszzük ki ithon:-)
Motorszervízbe kértem árajánlatot, többek között ezt is megkérdeztem. Ha már ott vagyok, gondoltam egy kosszal megvan.
Hát igen,,megkérik az árát....sajna:-(...de legjobb othon kiszerelni,,nemtart sokból,,és legalább te látod hogy hogy is van ,,és hogy a fék betéteid mienek stb,,,...és még pénzt is spórolsz ... ..én így szokom..
Atix.... sikerült a "dolog"?
Még nem találom sehol..!
Ez az ár még akkor is sok...
1 óra alatt simán megvan a ki-be szerelés.... főleg ha egy olyan gumishoz viszed aki látott már ilyet, vagy motorosboltba (szervízbe) ahol gumiznak is..
Ja-ja...
jah,,7 ezer a ki és beszerelés két keréken stb?,úgy belefér....talán,,de annyiért inkább én kiszedtem ithon,,és ugy elvitem ,,,..hát kinek hogy,,és ahány gumis annyi ár,,...oda kell figyelni azért//pláne hogy hogyan dolgoznak//..sok a kontár,,aki megbaszza a kereket,,úgyhogy ....
1500/ kerék CENTRIROZÁSSAL! együtt
Nekem 7e+fát mondtak, kicsit soknak tartom. Viszont a ki és beszerelés is benne van. Legalábbis remélem!
Na vagyok..Szeva toci..hát kb úgy van....Én is most rakatam át mind a ketőt,,+centír+súj,,...nekem 10 euroba került....
Asszem mifelénk 1500 centirozással együtt...de nem tuti az infó..Holnap megkérdem, ha kell..
Mi a helyzet! Sehol Senki? A sorozatok később kezdődnek! Ja! Megy a Kókusz, meg a Passzív!