Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tutira!
Huhh, na én meg úgy tudtam, hogy 8000 nél, vagy amit az olajgyártó javasol. Bár én 8 nál cserélem és/vagy évente.
valamit elolvastál...
az xx-en 10-enként kell....vagy engem basztak át?
Akkor Te is meg tudod mondani a turistáknak milyen idő lesz?


Hát azért nem váltom le XX-em.
Ezt nem vágom! Az XX-nél 6000-nél kell cserélni. 1000 alatt olyan sokat?
nem az én kedvemért esik hidd el!
meg nekem fáj is amikor esik.....már előtte 2 nappal.....
De én már unom a havat!
amúgy a repsol egy nagyon facca olaj.csak nem xx-hez gyártják.
persze ha egy 1000rr-ed volna...és 5000-enként cserélnél olajat.... valószínűleg sose akarnál olajat váltani...
nem is szabad!
ha meg mégis belefutsz....ne félj!
nagy flesh!csak rövid ideig tudsz gyönyörködni a tájban....
Naná.

Én is ezt hallottam, vagyis, hogy a Castrol gyár 2 olajat csinál. Egyet a tutit, meg 1 et az olcsót, persze ugyan az a tipus, csak állitolag van rajta egy jelzés.

Akkor Repsol kilőve. Mobil1-el nekem nem volt semmi bajom, jó kis olaj.
Ilyenre még gondolni sem merek:
főleg ne szakadék mellettit!
Főleg hómentest!
üdvözlet.
a repsol olajról annyit tudok neked mondani,hogy kicsit hangosabb lesz a blokk tőle,és ha szokásod elforgatni tiltásig akkor kicsit eszeget belőle..persze egyiket sem viszi túlzásba,de fennáll!
nekem eddig a castrol félszinti vált be leginkább.
majd ha lábraáll a vas akkor a mobil olaját próbálom meg mert jókat hallottam róla...(a pontos tipust nem tudom fejből..)
a castrollal inkább csak az a bajom,hogy hallani olyat hogy kilopják belőle a tutit és valami gagyi olajjal helyettesitik.
remélem tudtam segiteni.
széles hómentes utat!
Én csak robogóba használtam a Repsolt. Az biztos, hogy feleannyi idő alatt megette a motor, mint a mostani Castrol-t. Az XX-be gyári olaj van, azt nem tudom ki gyártja, de ahogy én megyek vele ez nekem teljesen meg is felel.
Volna egy kérdésem.

Érdekelne, ki milyen olajat használ, használt. És mi a véleményetek.
Eddig én Castrol, Motul, Valvoline, Mobil1 -et használtam. A Motulból a 300V-t, azért tudom ennek a pontos nevét, mert eddig ez az olaj volt a legjobb. Most fogom cserélni párom motorjában az olajat Bel-Ray-re. Azt olvastam, hogy akárcsak a motul ők is direkt motorkhoz gyártják az olajat. A másik pedig az iPone, amiről sok jót hallottam.

De nem rég láttam, hogy van Repsol is, na erről semmit sem hallottam eddig.


Ami igaz az iGaz.
Ha már egyszer a jó Isten megadta a lehetőséget a válogatásra, akkor élni kell vele!
Ohh, én!

A Ház Doktor már nem is elég? Olyan későn is van még adás a TV-ben? :):)
Ez nem igaz! Lesz a született feleségek is!
Jó reggelt!

Csöle! Nem azt mondtad, hogy egy darabig nem leszel?
Ahhoz képest elég "aktív" vagy!
szép reggelt mindnyájatoknak!
Helló.

Bár nem tudom, hogy mekkora, de ott van a K&N is. Azt tudom, hogy ők nem 1 félét csináltak XX hez. Hanem 2 félét. :):)

KN-303
KN-303c

De lehet, csak a cserélésében különbözik.
Pálinkás Jó Reggelt!

És még havazik, hogy aza..............