Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helóka Mindenki,
Ma volt alkalmam megnézni Atix83 XX-ét amit valami fehérvár környéki szobafestő mázoló lelocsolt...
Hát wazze láttam már gatya munkát de ez a non plus ultra. Tiszta narancs az egész a lakk ezer helyen megfojva, tele szeméttel az élek fújása katasztrofális a festékanyag ismeretlen, szóval olyan az egész mintha béla bá' 7végén két sör között a sufniban lelocsolta volna. a matricák buborékosak szarul rakták össze a motor kerekét... hazafelé a láncvezető gumi beszorult majdnem perec lett a vége.
Szóval konkrétan a kezét törtem volna el aki ilyen munkát kiad a kezéből egy VALAG pénzért!
Szóval figyeljetek mert nagyon sok a kókány csavargó festő aki csak levesz minket!
Úgy legyen!
Most nézegettem a galériádat, az enyém is ugyanez a forma-már amennyi látszik-csak nem karbon a dob. Majd a nyáron remélem összevetjük egy tali, vagy gurulás alkalmával...
Nemtudom, mert nem ismerem a gyári csövet... A régi gépemen egy Shark 4-1 Carbon volt, szintén nyitott. Annál nem volt probléma, úgy emlékszem. Bár lehet, véletlenül pont belenyúltam a jó méretbe...
De inkább felvállalom ezt a kis kényelmetlenséget, mert nagggyon jól szól!
Azóta a beszólás óta csak fényképről nézheti a motorom...
Amúgy sem engedek a közelébe senkit, csak akiben megbízom. Magam csinálgatom, amit csak tudok. (Bár néha magamban sem bízom... )
Csak mert nekem is olyan van fönn...
Igaz a tavalyi balesetem után került föl,addig a gyári leömlők voltak.
Viszont a srác nem szólt hogy nem nagyon fér el a szűrőtől,ami a gyárinál jó volt ugye...
Az se rossz!
de én azért ezt az ismwröst kerülném a helyedbe szerelés ügyben!
Akra 4-1 full nyitott rendszer. A pontos típusát nemtom, mert ez volt rajta, mikor vettem. Vmi nem-utcai cucc, mert sehol nem találtam rajta még egy kicsi E-betűt sem.
Én veszprémben szoktam lenni rengeteget és lehet hogy engem is érdekelne gumi, ha nem para. Szfvár elég közel van.
Köszönöm!
Milyen rendszer van azon a motoron?
Hát sajnos nem tudtam túl sokat, de szivesen.
Szép napot!
Blacious, köszi a K&N tippet nem is gondoltam rá, pedig a levegőszűrőm az...
Megnéztem a veblapján, de az még nagyobb...
"Part KN-303 Product Specifications
Product Style: Oil Filters
Height: 3.346 in (85 mm)
Outside Diameter: 2.673 in (68 mm)"
Úgy néz ki, még ez is elfér a széria csövek mögött.
Talán megvan a megoldás, a Hiflo HF204. Az pont 65mm-es, csak nem hozza a táblázat. Viszont a többi paraméterei is jók. Holnap meglátjuk.
Kösz mégegyszer a tippet!
Üdv!
A dolog addig aktuális, amíg van a kínálatban...
Azon a linken (vagy másikon, ha van jobb) lehet böngészni, és ha kell vmi akkor szólsz és priviben megdumáljuk, hogyan megy.
Én kint dolgozom(H-P-ig kint lakom) ide lehet rendelni, mert álltalában a posta ide töredéke, mintha Magyaro.-ra kéred.(vagy nincs is postaktsg)
Üdv!
Jó napot!
Postas! Meddig élhetek a lehetőséggel, mert 1-2 hónapon belül lenne aktuális egy pilot power első gumi. Addigra kopik el a hátsó is, akkor szeretném mindkettőt megejteni. Ha aktuális lesz a dolog megkereslek, és elmegyek majd fehérvárra érte.
Addig is köszönöm a lehetőséget!
Jónap!
Milka: én is erre gondoltam bár egy jólképzett ismerősöm asszonta, nyomjam össze satuban...."enged az annyit!"

Djtoci: vagy akit érdekel... :
Supersportreifen Strasse
Michelin Pilot Power Front
120/70ZR17 58 (W) TL 84,00 €
Michelin Pilot Power Rear
180/55ZR17 73 (W) TL 108,90 €

Ausztriában kiszállítással, Magyaro.-ra +20€ posta. Az osztrák kiszállítás megoldható, ha vkit érdekel és hajlandó érte Szfvárra lejönni.
Innen lehet böngészni!
JÓ NAPOT!
Szép napot !
Szintén csatlakozom...
Köszönöm!
Jó éjt mindenkinek!
Szép jó reggelt!:)
Reggelt!
Pityusz! Tudod!