Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, de én mindíg aláírom, amit írtam...akkor is...
nem tom minek irod alulra a neved mikor fönt már ott van vagy te ezt észre se vetted?
én egyszerűbben szoktam elintézni,ha ott vagyok megnézem mind2-t,sőt még néha a hein gericke-be is benézek.
ellenpélda az előzőre,hogy a fun shop-ba mentem és mondta a csávó hogy a giga store-ban még van olyan cucc amit kinéztem.aztán persze nem mentem át mert találtam más ugyanolyan jót.
Hali!
Én járok mindegyikbe, de a Giga Store Észak-Bécsben a Kagraner Platz-on nagyobb és több minden van, viszont ha vmi rohadtul le van árazva, akkor előbb kifogy a készlet!
Viszont a Dél-Bécsi Fun Shopban még lehet belőle...
Az Északi 129km, a Déli 127km...
Ha több mindent akarsz venni talán a választék miatt célszerűbb az Északi!
De van egy javaslatom:
Bármit keresel, ha akciós, akkor kérd raktárról, mert nem lesz kitéve!
Veszel egy katalógust éd megmutatod nekiok, mit szeretnél!80% hogy van raktáron!
Mielőtt a nagy 2010-es katalógust megnéznéd, nézd meg az "Aktuelle Angebote" vagy vmi ilyesmi nevű füzetkét, ahol az aktuális havi extrakedvezményes akciók vannak!
Nah széles utat!
Mocilaci
Azt szeretném kérdezni, hogy aki járt/jár Bécsbe a Louis-ba, az melyik üzletet ajánlja? A FunShop (a Shopping City Süd mellett) vagy a Giga Store bent a városban?

Kinéztem ezt-azt, csak nem szeretnék lyukra futni, hogy mégsincs. Vagy igen, de a másik üzletben.
jó munkát dh
aki megteheti
igazad van huzzunk alcsizni...
felesleges.úgysem tudsz semmiccse csinyáni reggel és még álmos is maradsz
reggelit!
felkeltettek korán de most látom hogy már ilyenkor is világos van.ha én ezt tudom előre lehet mindig korán kelek
Esti műszak?
na jol van ha nincs senki én is elmegyek ma nagyon elfáradtam.. reggel folyt köv...

KAWÁS ÁLMOKAT!
hol vagytok?
köszönöm
egyenlőre nem....majd...
estét....

még nem ültem rajta...majd csak fogok...
de attól még KAWA
már készen van ...ha nem hallottad volna vasárnap délután .de persze lehet h nem is voltál otthon v nyomattad a mp3-at ezerrel

Bálintkának baja van ?amiről ti is tudtok ?ilyen gyorsan csak nem terjednek a hírek a faluban
nincs neked semmilyen KU-d se ...ÍKÚD sincsen
gedeon82@freemail.hu-n kérdezd a szakértőt.amúgy ha nem jár egyenletesen a motor .a szelepet a mestertől kérdezd
Oké, holnap, vagy holnapután kéne 1 lityi...
EZT hallgassátok figyelmesen, még a könnyeim is kicsordultak.
Bikerina:Boldog Nőnapot neked!
Amugy mit hallottam,gixxerre ültél?!
Tudok olcsóbban ha érdekel. ha írsz egy mailt ott megbeszélhetünk mindent
de az m5-ös bmv is 500 lóerős és nem kerül ojan sokba mint az audi r8 és mind a két autó 10 hengeres
az mongyuk igaz hogy nem minden nap jön szembe egy r8-as nemugy mint a bmv
Menek is, jó éjt:)
Kössze Riderem:)