Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, mikor a szerelő mondja , vagy a kiskönyv előírja.....
akkor csak jo lesz jinden :) a masik kerdesemre tudsz esetleg valami valaszt? Mikor szukseges a szelephezag illetve karbiszinkron allitas?
hali! jah nem gyárit rendelt hanem utángyártottat és ha minden igaz az ferde.... nem tudom mi az igazság de probálok pozítivan hozzá állni! most rendelt egy másikat és a héten még fentlesz
joreggelt mindenkinek, elvittem szimeringeztetni a kicsi vfr-t. Remelem hamar keszlesz. Gondolkodom rajta lehet h egy karbiszimkron meg szelephezag allitas is elferne rajta. Szerintetek?

Kormanyrol kiderult h mivan?
joreggelt mindenkinek, elvittem szimeringeztetni a kicsi vfr-t. Remelem hamar keszlesz. Gondolkodom rajta lehet h egy karbiszimkron meg szelephezag allitas is elferne rajta. Szerintetek?

Kormanyrol kiderult h mivan?
azér ám anyááádd
bocsi...
igenisbazmeg
tudom de csak unatkoznék itthon.....
neked kuss a neved...
most jöttem onnan(feltéve ha a suli munka ) nem érdemes bemenni hidd el
na jol van mentem dógózóba! este jövök!
drága hölgyem ...az Úr is a férfit teremtette elsőnek e sártekére, majd az oldalbordánból kreálta a nőt...jogosan merül fel a kérdés, hogy miért is?....a válasz evidens, hogy a férfi ne egyedül játszon a cerkájával...
ja hogy kint.az lehet
győrszentiván...reggel 7 óra,,-7 fok..és a hőméró is jó !
már van olyanis h férfi nap hova süllyedik ez a világ...
reggel felketem kinéztem az ablakon és nem láttam hogy hol áll a hőmérő.... mondom mivan tönkre ment, hát nem csak épp -3om°C-on van, pedig mikor kinéztem napsütés volt
-7?melyik bolygón vagy?
ne siess előre,hivatalosan május 19-e a nemzetközi férfinap
..tényleg nőnap van? vagy mi? ....habár mindn nap, nőnap..mi meg senyvedünk itt a mínusz 7 fokban, bassza meg....
köszi kalevinka neked is
akkor megszívtad gyerek
Boldog Nőnapot neked,Szulejmánnak,Mókuslánynak is és a többi itt előforduló csajszinak