Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóreggelt mindenkinek
mit "dolgozol" a focistákkal? ...
visszatértem!
este jön az éjjszakai műszak! most megyek focimeccsre dolgozni...
pusssss
vidd el szerelőhöz
A qrva életbe,itt esett a hó!
várj csak ha kilazítom a csavarokat amik a villát fogják és megprobálom egyenesbe rakni akkor elvileg úgy jó nem ?
és akkor azzal most mivan? betudom ezt valahogy mérni?
az lehet hogy a kormány meg a villa is egyenes de lehet hogy amikor elestél akkor a kiflibe elcsavarodott a villa és attol ferdén megy a motor
Hogy tudom megállapítani hogy miért érzem ferdének a kományom?A kormány maga nem lehet ferde mert zsír új gyári! de mégis érzem hogy valami nem stimmel!hogy tudom azt megállíptani hogy mi nem jó! Persze ha azt feltételezzük hogy a villa egyenes!mert annak annak kell lennie
nekem mindegy de ugyis te érzed hogyan jó neked
pláne h 14es kulcs kell hozzá-attól még nem fogod tudni h jól áll-e.csak azt fogod tudni h valameddig előrelátsz.én maradok a gedeonos módszernél
máma bicikliztem 27km-t amikor jöttem haza akkor itt is esett a hó
fogjá egy csavarhuzót aztánn sötétbe indujjál el valamerre
mindíg egy kicsit álitol rajta addig amig jó nem lessz
én igy szoktam
szerintem ne vegyél mindenféle drága kacatot
nekem az nsr-re kellett volna felfogató a hasidomhoz aztánn kerestem ithon 1-es lemezt lemezollóval lecsaptam egy csikot aztánn kifurtam kicsit hajlogattam végul fefujtam feketére
azóta is fog mid a ződ föstík
ennél értelmesebb megoldásra várok.itt konkrétan esett a hó .azt hiszem ehhez gedeon kell majd
csak azok állitják igy a lámpát akik nem mennek sötétbe
most kimész aztánn beröffented a féligmeddig összerskott motorodat aztánn mész vele az utcába aztánn addíg állitod amig jó nem lessz
a fényszórót hogy kell beállítani ?addig stimm h odatolom a fal elé és megnézem hova világít.de a kérdés h mit kell nézni mennyire legyen magasan meg egyáltalán hogy kell?
Szenvedjen vele a tököm. Majd holnap átviszem a nővéremnek aztán megcsináltatom vele. Annak csak örülök hogy nem kell,mert így legalább a sajátodat töröd össze!
szóval nem .akkor szenvedj vele .arra jöttem rá h megin nem kell a bukód .jövő hétre Bolla meghozassa az enyimet és akkor már lesz nekem is 2
Van hangfalam,csak nem akarom használni,mert alszik a gyerek. Az asztali gépen működik normálisan a fülhallgató. Nem tudom ezen a szaron mi a baja.
tudom..tudom..safety is rakásszor elmondták..de tényleg nem csaptam oda...a rázkódástól nem törhetett a hélyszerketet....tényleg "csak" alig karcolódott...

tudod, oldalt estem a vállamra, könyökre...akkor karcolódgatott meg a plexi és az állrész...majd hátra fordultam és akkor már a fejem le se ért az aszfaltra...nem lehet baja +!
vegyél hangfalat és megoldódik a probléma .vagy esetleg rákukkanthatod ha gondolod.azt nem garantálom h múkodni is fog,de semmi se kizárt
Meghallgatnám,de ezen a köcsög gépen nem múúkodik a fülhallgató!
el is megyek ...megnézem a Miss Marple-t a ládában...abban legalább megölnek vkit ...
Megnézzük jövő7en .