Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit lehet fordítva összerakni az elejénn?
fölfele áll a kerék a kormány meg lefelé?
de a villát nem vitted el a kis gabinak?
ő talánn meg tuggya csináni
sikeresen kiderítettem h rosszul raktam össze a Honda elejét .holnap szedhetem szét megen.a héten meg lesz rendelve az első teló és talán ex is meghozza az idomom.jövő hét után lámpa,indexek,markolat és kész .ha 1x lesz időm akkor meg lesz festve
az én láncommal és lánckerekemmel nem is lenne semmi probléma
én a dobócsillag fázisban vagyok még 'csak'.
ellenben a lánc jobban el van nyújtva mint a rétestészta.hiába,a nagy sietségnek ára van
Nah, lassan kitolom a vasat és ma is riogatjuk a járókelőket egy kicsit 3 SV-vel, meg egy CBF-el
bizon bizon.ott nézedöljed megfele .én max 45öst tudnék adni ami már lassan nem dobócsillag hanem csak 1 korong
Ha lánc, lánckerék kell nézd meg itt,
Lazer sisakok ugyan itt.
www.robogotuning.hu
lánckerék nem van-e?
13-35 kéne,ahhoz egyébként ha jól tévedek 118 csapos 520as did dukál
megkapod az Apriliáról .gedeon úgy is jön 1 lánccal
lego-zni mindenki szeretett kiskorában .csodálkozott h az az izé tud gurulni?
Na mi a tőgy van nyavalyások? Mit csináltok itt munkaidőbe? Rohadt ingyenélő banda!
ha olcsóbban kijön rendelj már mellé egy 110-120 csapos DID-et légyszi
utálta a motorokat DE le volt nyűgözve,nem gondolta volna hogy ilyen jó.ennyit erről.mondjuk nekem nem tetszett ez más kérdés,ekkor bizonyosodott be hogy 100 alatt nincs élet nekem
viszont amikor elvittem egy keményebb körre a kanyarban gondolt egyet és felegyenesedett majd dörömbölt a hátamon,az kicsit necces volt
nem,de a lóvé ma jött meg rá .lehet a héten rendelem is
van már egyenes villád
remélem nem a konyhaasztalból szeded
megnéztem volna nővéredet felvonuláson
neeeem .azt ásványvízzel írták fel
Ouzo-ra?(húzóra )
Akik voltak élvezték,az egyetlen kivétel,foregon meg homeopátiás azért nem tetszett neki
tehetek róla h felírták ezt a szart ?valami 'vodka' vagy mi a neve .2*1-et kell belőle
mögöttem nem nyüszögnek mint mögötted .ott még nem voltam sose
az könnyen lehet,úgy is nézett ki amikor találkoztunk.meg olyan laza volt hogy az ütközésetekkor is elfelejtett felkiabálni
(nem mintha ott lettem volna )
viszont dolgoztam tecsoba,nekem ne mondja senki arra hogy jo munka
lehet h ő ilyen reppes .csak magyarul van és így nem 'Yo' hanem 'Jo'
senki sem tud rólam semmit,ez így van jól
te meg állj már le a pia gyógyszer kombóról