Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attol még lehet vicesebb te nyomi:)
nem is a tiéd
de az enyém viccesebb..
de annak 4 kereke van.2vel több mint kéne
az enyém jobb...
nesze
nessztekkkkkkkkkkkkk
én se örültem neki,de hát így jártatok
"csak aztán fel kellett költöznöm Győrbe"
nem is WR voltam,mert nem tudtam elkapni a labdát ...Corner Back voltam.hivatalosan 1 interception-öm meg egy forced fumble-öm van.edzőmeccseken volt még,meg az egyik meccsen,csak azt a csapattársam miatt visszafújták.aztán már a végefelé edzéseken én voltam a Running Back is...csak aztán fel kellett költöznöm Győrbe
na nézd meg azt amit most leszetté a stage8-at aztánn majd meglátod hogy mijen lett a felni a motorokba
ha a tijedé is ojan lessz akkor majd mondhatod hogy maximálisann kihasználod
nincs mit csodálkozni ezen ha bent vagy a csapatban
bár gondolom nem fal ember vagy,talán wide receiver-nek még elmennél
persze aki még a motort is kiejti a kezéből nem tudom hogyan akar elkapó lenni
az rs-re tekintettel írtam.
az nsr terepkészségeit viszont mondhatom a maximálisnál is jobban kihasználom
az NSR csak annyit megy?

mi is igen nyögvenyelősen indultunk el,aztán szép lassan felküzdöttük magunkat a dobogóra.a cél mindig az volt h feljussunk a Div1-be (Sharkékhoz) de soha nem jött össze
meg 100nak is
jó lesz az 120nak is
egyszer komoly tervben volt hogy elmenjek edzésre de megláttam a színvonalat és csalódtam.akkor még nagyon gyerek cipőben járt a dolog,és ha én beállok bajnok lett volna a sharks ahogy elnéztem,márpedig mégegy aranyérem nem fér már el a falamon
na akkor csak biciklizzé tovább mer jövőre megyünk a dakarra versenyezni
te jössz az rs-el énmeg megyek az nsr-el aztánn majd mondhattyuk hogy sikerült elesni a homokonn 150-el
csak a téli edzőhelyüket tudom pontosan mert ott voltam 1x.de asszem nyáron ott edzenek.mi csak a playbook-jukat kaptuk meg mikor készült a csapat kispályás amfocira
igen, ott
dózsa pályán edz a sharks,nem?
mikor fociztam(európai módra ) azt hiszem előttünk voltak edzések.legalábbis sok szivaccsal kitömött ember járkált ott
Dakaron még nem voltam .maradok a focinál
most töltöm a stage 8at le
még 2 perc.
Tuti hogy érdemes... szerintem a szezon eddigi legjobb meccse volt .