Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dh,csak szólok hogy letelt a 20 perc!
pedig kezdtem izgulni.1 napig nem voltál
megvagy?
itt vagyok nyugi...
király,gugli 1. találat
Ja olyat sokat láttam már én is akit nem kell félteni. Mindegyiket legalább egyszer összerakták a balesetin. Nem féltettem én a Ricsit,csak szar lett volna az erdőből kicibálni olyan helyre ahova a mentő betud jönni.
google is your friend
gugli vagy saját búra szüleménye?
de egyébként helyes.
A nyomozó?
nézd meg a ricsinek a videóit, van ojan rész amit még én vettem fel
amugymeg nemkell ám fétteni mer a motort azt nagyon érzi főleg hogy az exc vel akkorákat ugrott hogy beleért a hátsókerék a sárvédőbe és azér vett most sx-et mer ez talánn egy ideig jobban birja de szerintem majd ezt is lecserélli nemsokára mer majd jövőre biztoshogy megunnya
ja és mai idézet,bár szerintem ez nehéz lesz nektek(most néztem)
"-Nincs kedved lefeküdni velem?
-Ilyesmivel én nem szoktam foglalkozni"
egy kis segítséget adok a nehézségre tekintettel:magyar film
romlott szaloncukor természetesen jár
Hát persze! A motort nemtudjuk elhozni. A ruhát elosztjuk,a többi meg elfér az avar alatt,aztán majd széthordják a rókák!
van akinek nem?
akkor veletek se megyek motorozni .a végén még a motort is rámdobtátok volna
nekem a sportmotor van beállitva kezdő oldalnak
Olyannal kezdtem én is motorozni,jó kis motor! Sokat kibír,bár endurozni az erdőbe egy kicsit gyengécske! A Ricsi mondjuk egyszer felment egy olyan helyre az övével,hogy csak lestünk. Egyszer vissza is esett úgy hogy a kormányon fordult át valahogy,miközben esett lefelé.Na akkor ott egy kicsit begyulladtunk. Már azon gondolkoztunk,hogy söprünk rá egy kis avart meg gallyakat,a cuccait elosszuk egymás között,aztán futás!
kösszi
sportmotor az atyaúristen,nem is létezik más oldal a weben
szórtam rá egy 5öst hogy jól érezd magad
rm 125
öcsémé
Gondoltam. Az milyen motor amivel mész? Nem hogy te is vennél valami "normális" motort. Olyat amin bütykös gumi van!
énnekem 2 óra volt amig fölrakta
még 20 perc és meglesz
pont az
de azér vagyok trehányul őtözve, meg surranóba mer a cordurát nem akartam összesározni
inkább menj haza és főzessél anyáddal kisköcsög
Melyik? Amelyik a fekete motorral munkásgyatyába nyomja?