Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már kezd idegesíteni a kawabuzulás .
Kawarina, ha Te tudod, mi az a motor, elmeséled nekem röviden, hogyan állítasz szelephézagot mondjuk egy ZXR400-on?

ne bolygassuk a múltat .akkor egyedül lennék magányomban és úgy törném össze magam ahogy nem sajnálom .látod ott vigyáztam,mert talpon maradtunk ...pont kiszámoltam h hova fog érkezni és gondoltam ráijesztek kicsit,nehogy azt higgye h biztonságban van
én várok ...csak jussál el idáig
hááát ez eddig se volt kérdés..de ezt már megbeszéltük h ez a foregon hibája és veled többet nem játszunk olyat h "menjünk amerre zöööööd ( ) van!

egy baj van ezzel,szegény dh nem tudna többet kit veszélybe sodorni a záróvonalas autóvalütközős sávváltásaival mert az nem kérdés hogy melyik motort választanád
denem ám....akkor neked csak ilyenek lennének cimezve
már ezért megérné
és akkor semmi pont I pontpont nem lenne többé nekem címezve?
akkor bekerülsz a kedvencek közé...és esetleg még barátok is lehetünk
ezt vegyük ugy h nem vettem magamra és akkor hnap nem lesz kipics...
"akik aztse tudják mi az h motor..."
remélem ha kawa lesz az nsr utódja is ezt fogom hallani tőled
te itt? mi a hangyafasz történt?van olyan mikor te nem bujod az okoskönyveid? jol itt hagytok egyedül..ezzel a sok amatör kétbalkezessel akik aztse tudják mi az h motor...jani is csak egypárszor szol közbe de akkor nagyot majd 2hét mulva ha megint feljössz majd válaszojjjá ha birod visszaolvasni... amugy jok a kisvidik..vagy mik..
ráadásul heti 8 napon átt
még mindig 25 órát alszol 1 nap?
Jó éccakát
Na meg ők a kedvencek! Ezek betegek mind!
az enduro mennyország mi ?komolyan küldik neki
Ez meg egy elég komoly verseny!
nálam marad ő az isten
picit talán tud motorozni
megvagyok...no para csak a Tökfej felhúzott... meg általában a péntekem utázssal telik ha a koliból haza jövök végre... csak a busz út 4 órás
Na ezen meg nincs semmi trükk. Ez a gyerek meg így tud menni!
amivel motorozik az erdőben. a video megjegyzése lett volna h:"nem értem minek vesztek krosszmotort"
Megnéztem a filmet. De mit is kellett rajta nézni? Ahogy motorozik?
még nem,de keresik
Ööö izééé,nem szóótam!
akkor nézd meg az emiljeidet