Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

177 HáziPálinkát kell meginnod h olyan gyors legyél mint a Busa...vagy 177 HáziPálinkát ittak meg a dolgozók,akik rakták össze a gyárban
Najah... Van 1-2 ismerősöm, akik azért hagyták abba a pályázást, mert kisgyerekek motorozták körbe őket és ezt nem tudta megemészteni a gyomruk...
Én bulinak fogom fel az egészet, biztos vagyok benne, hogy lesz olyan 14-15 éves kiscsávó aki a pályamotorjával otthagy a francba... ettől nem kell befordulni .
venni kell kisebb csizmát és nem Rossi elsőgumiját kéne használni...akkor lenne rajta majrécsík
Az mennyire le tudja rombolni az ember önbizalmát,mikor már azt hiszi hogy mennyire ügyesen és gyorsan megy,egyszer csak jön valaki,aki könnyedén otthagyja a csába!
Tudod,mikor ugy döntesz a pályán,hogy lábujjhegyen vagy a lábtartón,és kanyarba még igy is leér a csizmád,az elsőgumirol is eltünik teljesen a majrécsik,és még igy is vannak akik körbemotoroznak,az elgondolkoztató!
Dehogy akarok csajozni a KTM-el! Bőven elég nekem az a két nő aki itthon van,dehogy kell még harmadik is!
hát igen!
Hideg van kint?
Úgy érted, hogy ilyen atomkirálypályaisteneknek?
tavaszig meglesz!
Gyuri,ha majd mentek pályázni,elmennék veletek.A pannoniaringen már voltam,nem rossz,feltéve ha nincsenek ezren a pályán.
1 óra általában olyan 15-20 €,de az az 1 ora bőven sok olyanoknak mint mi vagyunk.
Ééés megjött Janiiii... .
Mikor rendelünk lámpát?
vagy "HP"-ban...
Bár sosem értettem, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz?
Mi az hogy a Busa 177 HáziPálinka ?
Mindenkinek megvan,a maga favoritja,kinek ez,kinek az!
Ha csajozni akarsz a KTM-el, ezek szerint elég, ha köpsz a tankra 1 erős ZÖLDászt....
Attól, hogy kawarina zx-7r-en utazott először (mivel az exének az van), és nem ismer más motort.
636ost?szerintem kilóban
van olyan zöld ami nagyon jó tud lenni ...csak azt grammban mérik
ép eszű ember nem fest csúnyára egy CBR-t ...bár az még csúnyára festve is álomszép
Hidd el én sem hittem el egy darabig.De ez van.
Zöld és ennyi? Attól jó mert zöld? Akkor legeljen mindenki füvet,mert az zöld és jó!
semmitől.zöld és ennyi.ettől jó motor.
kérdezz meg egy nőstényt hogy egy csúnya színű cbr vagy egy szépre festett (mil)keeway a jobb.
a válasz meglepő.
Honnan tudná?
Én meg mostantól a KTM-et fogom így imádni! És aki azt mondja hogy az nem jó motor annak ..I.,meg köcsögbuzitakony,és !

De most minden viccet félre téve,mitől olyan imádni való motor az,hogy mindenkinek azt kellene szeretni?
mégis felültél egy Hondára .vagy ha nincs ló jó a...?