Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne a focit nézzétek hanem inkább a dakart
tegnap este láttam hogy a pénteki szakaszonn voltak akik reggel elindultak és csak szombat este értek célba, 600km volt a táv
jó meccs volt?érdemes letölteni?
mostanában nem jut időm ilyenekre,de azért rájátszástól illik megnézni legalább egy összefoglalót
gondoltam h már ott tartanak.utoljára 2 éve néztem amfocit.rájátszásba asszem egyszer mi is bekerültünk
Én Jets + Minnesota fan vagyok .
Sérültlistán van.
Asszem február 18-án lesz.
Már a rájátszás megy kisfiam , élőben ment a meccs tegnap is...
és te melyiknek szurkolsz?hogyhogy nem giants?
vagy esetleg patriots...
nem leszünk így jóba...
Big Ben játszik még nem?
Azaz... Arizona - Green Bay játszott.
annál is csak az ismétlés van vasárnap délután.most mikor lesz a Superbowl?ez a szezon totál kimaradt nekem
Ez nem a kívánság műsor baszod! Mondanám hogy a 2-től 5-ig,de te olyan taknyos orrú vagy,hogy azt sem tudod mi az,csak ha rákeresel a gugliba!

Olyan menő vagyok,hogy a számom az egész országból díjmentesen hívható.
Na kitől idéztem. Az első gugli nélküli megfejtő,kap egy Gyuri féle lejárt szavidejű szaloncukrot!
mindig ezek az előítéletek
csak találd el vele szívemet,mert különben sz*rt se ér.szerezhetnék én 420at is meg kilovoltokat is
mi ez?amerikai foci?bár az inkább reggel 2kor kezdődni szokott,főleg ha superbowl.
de ha hozzánk se érsz el épségbe akkor hogyan akarsz elmenni a balatonra?
defibrillátor az nincsen itthonn de van 230V-os próbakábel az is odatud ám vágni rendesenn
Bizony, hajnali kettőre lett vége, de nyertünk !
Csakhogy teljes legyen a napod:
"kawarina aztánmostmá ölegem van belőled, mennyé melegebb éghajlatra"
Megfelel?
utálom a halat ...nem lehetne csirke ?

most már hiába szépíted a dolgot
jóhogy.majd' 200m nálunk is
Mint már említettem párszor, nekem nincs bajom a kawákkal, csak az cseszte fel az agyam, hogy "senki nem tudja mi a motor" .
Na csak azééé! Mert aztán a halakkal vacsorázol!
Bótbajárós biciklis? Nórmális vagy? Oda is kocsival megyek.
teker a halál .van nekem motorom is ...darabokban
ha sikerül összeszervezni és pont nem dolgozok akkor elmegyek veletek,meg sztem jön unokatesóm is .
én ilyen 'hozzuk rendbe a tüdőnket' biciklis vagyok.mire elérnék hozzátok kiköpném a belemet is .ha van nálad defi...dif..devi...szóval valami olyasmi akkor megyek.defiblirrátor vagy defibrillátor
csak igy tovább, kell egy kis edzés
biciklizzécsak mer majd a nyáronn akarunk menni haverommal balatont kerulni bringával, jöhecc te is
de ha nem akarsz addig várni akkor jöhecc erre felénk előbb is aztánn majd tekerhetünk valamerre
vagy te csak ijen bótbajáró biciklis vagy?
egyszer egy nsr vezetékét odahegesztetted úgy hogy többé senki sem tudja levarázsolni.bár ezt lehet nem a jótetteid között fogom tartani