Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szeretnék ajánlani nektek egy motoros közösségi portált, ami nekem nagyon bejött.
Motorosvagyok
Remélem nem zavartam!

Széles utat mindenkinek!
mármint tőlem Tökfej
meg egy raklap gyümölcslét és 1 évig elég csokiadagot ...legalább volt értelme amit csináltak a srácok
attól még hogy a föld megáll attól mi mehetünk tovább
háááááááááááát... az esést nem ajánlom... DH is csak finnáfonyás pitét kapott érte
amúgy talán lenne más ötletem is ha egy picit gondolkodom
én egy utolsó motorozásra gondoltam.ha úgyis megáll a föld nehogymá' árvízbe pusztuljak el
persze-persze...
Szólj ha pofára eséssel akarsz bevágódni susmánkejfelnél. Kimegyek veled Csesznekre,aztán bevágok egy kapanyelet a küllőid közé!
hát azt is lehet végülis.ez az utolsó döntésed?
mert akkor inkább minden nap kijárok csesznekre,egyszer csak el tudok esni,dh is olyan ügyesen csinálta
csak én nem bénázom el a kivitelezést hogy holmi intenzíven időzzek...
Persze hogy vannak! Jogod van hallgatni! Aki nem itt lakik,az ne szóljon bele a falum dolgaiba! Mondjuk aki itt lakik,az is bekussol!
Szerintem karancsaljai átakasztással menjünk föl Kapitan Andrevoba Rézhuzalt rakni.
De 23 évig az voltam, szal vannak még jogaim...
az baj,nem számoltam ennyi plusz idővel.
nincs valami ötleted arra az időszakra?
Már nem fog megáll,mert már megállt!
Te nem is vagy már szentiváni,úgyhogy csak maradjál szépen csöndbe! Amúgy meg senkinek nem kell eszt jóvá hagyni,mert ez így van és kész! Azért van így,mert én azt mondtam!
de a föld csak decemberben áll majd meg o.O szóval akkor is :D ezt bebuktad drágaság
Tőlem meg se kérdezted h jóvá hagyhatod-e
szentivánnál fog megállni először,tudtad?
Mikor hagytam én ezt jóvá ?
Föld megáll? Úgy csinál mint az eszed?
Ahhoz volna eszed mi? Meg minnyá nem is lennél annyira beteg! Bár mondjuk miss mindenkinekbeintek is hozhatna ennyi áldozatot a gyógyulás érdekébe!
ááááá...ez nem ápolás kérem szépen...
jó,akkor 2 év múlva.
2012-amikor a föld megáll
esküvőnél meg lenne dhfear és dhfearné született:bikerina?