Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerek korunkba egy elég korrekt nő volt anyáméknál a kert szomszéd. Előszeretettel jöttek a haverok kertet ásni,vagy nagy melegbe (mikor a csaj bikinibe volt kint) locsolni! Fater meg nem tudta,mi a picsát locsolunk mi a legnagyobb déli melegbe!
vagy egészséges férfiember
nézőpont kérdése.
persze ha te nem szereted a nőket nézegetni azt is meg kell értenem,mert azt hajtogatják szabad ország
Szemééééét kukolóóóóóó!
padlástéren olyan sok terasz azért nincs de akkor inkább azt lesném mint ezeket a cápafazonokat ahogy rohangálnak összevissza ahelyett hogy gólt lőnének
remélem is.
én is őt néztem azért küldtek el
Azzéé mee akkó inkább a szomszéd teraszon napozó csajt nézte,mint téged!
Biztos rájöttek, hogy te fogod vissza őket .
hát kicsit segítettem őket (is) a feljebb jutáshoz de aztán abba kellett hagynom
ja a film meg igen jó volt és köszi mégegyszer
te is itt nyomtad a dózsapályán?
én nem sokkal messzebb ott a béri balogh (vagy hogyírják) csarnokában karatéztam több mint 2 évig
nem.régi film,nem szedi senki,képtelenség lenne

ehhez képest az én edzéseimet egyszer sem nézted
igaz még azt sem tudtam akkor hogy létezel
én ezeket az edzéseket az ablakból szoktam nézni meg a meccseiket is amúgy nem igen megy a film visszatöltése vagy nem is kell visszatöltenem a felét?
az még nagyon messze van
ne aggódj.hamarosan te is rájössz ezekre a dolgokra ...majd a második X után
sokat kell tanulnom még tőletek
én ehhez képest még kicsiben űztem az ipart
Kisfejszét?
tányért,poharat,féldisznót,kerti traktort?
Freddy-nek se sikerült megijesztenie ...őt is kiakasztottam .bezzeg ti hogy megijedtetek ...pedig annyit se mondtam h:bu!
a legrosszabb rémálmod vagyok ha felhuzol nyomikám...
és akkor mi van hogyha azok vagyunk ?ez dixri...disz...na az.majd Ramirez megmondja helyettem .legalább valaki használja a fórumot
ezt hívják szerelemnek,amikor csúnya dolgokat vágnak egymás fejéhez
mert te ki vagy te itt?
mit buzerájjátok má egymást nyomik
te ne itt nekem vili?nyomi...
nem találtam jobbat úgyhogy ...te nyomi