Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dh új neve: Puhap Öcsi
Nincs semmi bajom veled csak unom a hangod az írásod meg olvashatatlan!
én télleg bóóóótba voltam :D
Az biztos mert azon az úton keményre veri mindenki a tökeit.
muszáj volt valami védelmet építeni hozzánk a rettegett szentivániaktól való elszigetelésre.a rossz minőségű út lett a megoldás,ez visszatartja a puhap*csöket
tán valami bajod van velem ?gyere ide és a szemembe mondd


elmentek boltba
legközelebb beszélj hangosabban,mert nem hallottam belőle semmit
Lekopogom KOP-KOP en még egyszer sem pedig párszor már mentem arra bár igaz ha tehetem elkerülöm.
Észre veted ,hogy tök jól elbeszélgetünk egymással.Hova lett mindenki?
azonn az utonn mindenki el akar esni vagy miröl beszéltek?
az ott a bőnyi háromszög a bűvös hej ahol padlótfognak motorosok
bőny-szentiván-győr
Nem kell megmagyarázni a pancserságot.Nem fogadtál szót és megtörtént a baj.Ennyi!Pedig nem szoktam a levegőbe beszélni.
ezek tök lényegtelen információk...meg az Aprilia sincs 200 kiló
Hát igen ,de van közöttünk min 10 év különbség motorozásba és a sebesség is egy hangya f... kisebb volt.
az elején a mozdulat neki is megvolt h beszitált...csak ő meg tudta fogni
de neked még akkor kell hozni hozzá a kifliket,lámpákat és egy hátsó idomot ...na akkor most jössz velük vagy 5 perc múlva?
A két lyukon kifér az új első villa két szára és így belefér! Különben is a mikulásnak is kicsi a zsákja és mégis minden belefér!
Vágok rá két lyukat.
ha igy teszed a fejedre akkor majd te is ugy jársz mint dh
ebbe a 2 liter tej meg a kiló kenyér se fér el
Tessék erről lenne szó.Megfelel?
akkor legközelebb hozhatod is magaddal ...a múltkor úgy se tudtunk mindent elhozni
Most kicsit nagyképű leszek ,de hát megtehetem Nekem van egy szép új zsákom a cuccoknak az ÚJ SISAKOMHOZ KAPTAM!
Nem nem! Oda csak szigorúan csak azzal a KP-val megyek,amit a lopott cuccokér kapok!
Ja,de oda a nagy fejszével!
be akarsz törni a világpiacra?