Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi nem akarom megtanulni hogy kell esni...az megy a segítséged nélkül is .nekem még motor se kell h döntsek
nem csak tudod a nagy döntésekhez(amit te nem tudsz motorösszetörés nélkül) meleg kell
de mesélhetek neked,majd ha egyszer megtanulsz motorozni megmutatom mire gondolok
megszólalt a divatmotoros ...mi van "papírkutya"?félsz h lefagy a pöcsöd ?
az én gumimban gyárilag benne van a túlmelegedésgátló,ennek köszönhetően 20-25 foknál tovább nem lehet feltornázni a hőmérsékletét
Ne rinyálj már, legalább nem kell "jéggel teli zsákokkal hűteni a gumikat a túlmelegedés ellen" .
síelni nem lehet mert meleg,motorozni nem lehet mert hideg,hogyan lenne jó?
Nekem még bliccelnem sem kellett .
Egész jó idő van...
már elvoltam,de összesen 2 bliccelésembe meg 60m-be került
hozass a Gyuribával
Nekem is el kellett menni,hihetetlen
Na lépek boltba, mer' nincs itthon semmi .
Csakmer' a videó alatt volt egy érdekes kérdés, hogyha süket is, akkor mi alapján vált?
Ha jól tudom akkor néma!
Valószinü engem is!
Eddig életembe egyszer mentem egy 620-as ktm-mel,és csak a réten.
És ott is ingyenes az első este?
Ejha... ő néma, vagy süket is?
Megszünt,belgyógyászat van!
Gyomrot mosni ott is tudnak!
Sokaknak elvette a kedvét,mikor kimentek ide a Likócsi pályára,azt gondolták hogy ők mennyire tudnak menni cross motorral,aztán a 14 éves kislány meg elverte őket,mint a lovat! Volt akitől megkérdeztem,hogy milyen érzés mikor a pályán elpicsáz egy LÁNY?

Ez a kiscsaj szerintem sok magyar élmenőt elpicsázna! Nem ügyetlen!
Amugy én se versenyezni mentem fel,de az ember mindig bátrabb lesz...és akkor jöttem le mikor valakit elöttem ledobta az rr-je!
Hámmermé'nincs?
& mi van helyette?
pedig jó kis zenekar volt
Már nincs detox!
*csába, el kellene ballagnom a boltba...
Hát az biztos,hogy az ember a saját határait hamarabb kezdi el feszegetni,mint a motorjáét!
Hát, ha megiszok 177 HáziPálinkát, sztem olyan gyors leszek, mint a mentő, ami visz a detoxba .