Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is ott vagyok ám
Bászkííííí ez a papírcsákó team! Béla,Ricsi,Kemál! Amúgy fasza lett vidi!
Máshova nem rakhatta volna fel,te tyúkfej? Dh is megpróbálta már feltenni a videóját legalább 20 helyre!
adatlapja,videók fórumfájter
Milyen videót és hova?
na végre felraktam a videót nézzétek meg
www.fileposta.hu Ezt próbáld meg dh. Hátha itt megtudjuk nézni a videódat.
te amúgy nem helyi hülye vagy ?
Mi meg a pénzt szoktuk mosni! Most már ne is fülelj mert végeztem a fa vágással. Legközelebb akkor lesz a fának hangja,amikor ropog nyáron a sült sonka alatt!
"akkó van"
a fülemet ?hogyan?60°C kímélő program ?mi csak a ruhákat szoktuk kimosni
olyan nincs hogy nincs
jobbat mondok,nincs alkohol

simo gyere msn-re átküldöm.
Mivanbazdmegnincssőőőr? Na akkor aztán tényleg megjöttem! Gondolom ott még pecsenyesütő sincs! Ááááááá!
hát hallod akkor lehet tényleg meg kéne próbálnunk mert most is 16% van lenn és csak 60kB/s-el töltöm ,és ráadásul rohadtul ingadozik ... a múltkori 1130kB/s-hez képest ez :
még lehet mindig gyorsabb ha átküldöm.
ha úgy szeded hogy töltöm fel akkor 8 megával tudok feltölteni,ha nélkülem akkor az egyetlen feltöltő 1,2 megával küldte.
legújabb alkotásom
nade mostmár neki kéne állni "tanulni" is mer filmet mamár úgyse nézek
köszi mostmár talán divX-ben lejön de igen lassan szedi így is..
van egy ott dolgozó ismerősöm,ha a meleget megtanulod elviselni azért kibírható.
viszont a sör az nagyon hiányzik neki
(bár vendégmunkások még úgy ahogy hozzájutnak)
Azt el is felejtettem hozzá írni,hogy nincs erdő,siratófal,sár,Bakony. Menjen ilyen helyre a tököm!
Normális vagy? Ott meleg van,pálmafák,homokos part. Csupa csupa undorító dolog! Pfujjj!
hát mindegy,csak találok valakit erre a dubai-i vezérigazgatói melóra havi 80ezer dollárért
Meg mondjuk hiába is hívnál!
Szerintem meg ha mész legközelebb kontrollra,akkor látogass el a fülészetre is. Vagy amit mondtam már,egyszerűen csak próbáld meg kimosni!
te mégis hogyan dolgozol?napok óta arról beszélsz hogy megy a stihl de könyörgöm,ennyi erdő nincs is
mindenesetre ha munkaerő kell nem téged foglak hívni