Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még él
nem tehetek róla hogy az ápolónőm eltulajdonította a gépet ...különben is feltörtem a jelszavát ...kalapáccsal ahogy Jimmy szokta
mondom szerintem elfelejtette a jelszavát
Mondjuk ez tényleg elég gyenge próbálkozás volt dh részéről!
most fizikailag mondtam a korombelit,nem agytérfogatra
utóbbi alapján mindig újszülöttekkel kéne randiznom
egyébként feltűnt mostanában hogy hiába szidjuk nem jelenik meg?
Na erről beszélek,hogy nem tudsz kordbeli nőt keresni,mert azok óvodások!
ühüm...átláttam tegnap is a szitán.gyorsan írtál párat kawarina felhasználónevével és azt hitted így majd elhisszük hogy nem szereted foregont
"keresek hamar valami korombeli alibi-barátnőt" vigyázz mert a végén még a foregon féltékeny lesz
na fussá neki még1x .nekem nem alibiből van...vagy kellett...vagy kell...vagy mi?
baszki xD
keresek hamar valami korombeli alibi-barátnőt
bár a fiúk nem tudom hogy jöttek ide.nem akarom foregon és dh területét én elvenni.
Pfujjj! Ha olvassa ezt a rendőrség,akkor neked annyi. Most már tudom hogy miért akartál papnak tanulni! A sok ministráns fiú miatt!
akkor marad az első
addigra már kinőnek belőle és nem lesztek egy korosztály
csak törvényesen nem
és különben is csak ki kell várni
Csak annyi mint neked. Én nem szeretem az öregeket,te meg nem csinálhatsz semmit az óvodásokkal!
Kétlem. Nem szeretem az ilyen utcai motorokat. De egy 300 EXC-E,erős izgalmi állapotba tudna hozni! De azért nem olyanba,mint kawarinát egy ZX faszomtuggyahányas.
itt nem csak jobbról.balról is 70 éves néni...sőt még a szembeszomszéd is
és?mi a baj a korosztályoddal?
Most már én is. Jobbról egy 70 éves néni,balról meg egy 50-es,aki nem veti meg az alkohol tartalmú italokat,sőt,előszeretettel fogyasztja őket,ami meg is látszik az arcán.
neki már csak a nézegetés marad
fúú hát ha láttad volna a superbike-ban az új superduke-ot a tied is összelenne
nálunk öö...hogy is fogalmazzak finoman...éjszakai műszakos néni volt a szembe szomszéd.bár nem nézett ki jól.ezért jártunk inkább aranypartra vagy ha volt idő balatonra
Nem csak nézegetni szeretem őket. Na jó jó tudom hogy te szereted nézegetni őket,azért van minden lap összeragadva az újságaidba!
áhh rohadt élet rossz helyen lakok