Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem. Hova mész te crossozni?
csinájjuk ugy hogy ojan legyen a cb mint a mókusnak a pannoniája
azt láttátok hogy mekkora fasza az a motor?
Ja de legalább egy józsimura,vagy egy aprókavics.
áhh.ez is csak azért van megviselve kicsit mert ezen nyugodott meg a motor a szaltók után .valószínű h csak visszacibáljuk majd valahogy.
hát eléggé

na szerintem én lépek mert rosszul vagyok... legyetek rosszak...majd valamikor jövök...
ezek se tudnak jobban motorozni
szerintem vegyül le azt a kipufogót aztánn kalapáccsal addíg üssük amig ovál dob nem lessz belőlle
Na ez így elég gyenge magyarázat.
Azt hittem hogy csutkón össze van horpadva. Van egy haverom aki az endurokon a könyököket szokta javítani ha összehorpadnak. Azt hittem valami ilyen bajod van,de ezt szerintem csak vissza kell cibálni.
jelentem nem nyertetek semmit,mert a videót fel tudtam tölteni 3x is .csak ti nem tudtátok megnézni .az már nem az én bajom
dolgozom az ügyön
lyuk elvileg sehol nincs rajta.csak horpadva van és a vaku miatt tűnik lyuknak.ez majd úgy is az utolsó dolog lesz rajta amit meg kell csinálni.attól h szarul áll attól még megy
Bár a lottó számokba lennék ilyen biztos!
Nem tudom mi a gondjuk. Baszódjanak szét. Próbáld meg ide feltenni.
hát akkor jelentem bikerina és én nyertünk egy egy kiló szaloncukit :D
Ott a bekarikázásnál ki is van lyukadva? Meg lehet csinálni,de ahhoz majd kell a motor is. Ha leveszed,akkor nem fogja tudni az ember hogy merre kell a kipunak állni.
Nééém nééém! Nem akar ez neked menni!
felejtsétek el ...egyszer megkeresem a FOX meg a Youtube igazgatóját és lemészárolom őket
na de én jútyúbra teszem fel,de a hülye copyright miatt letiltják .előtte SM-re is fel akartam rakni de írta h várjak aztán 2 nap múlva semmi
valahogy így néz ki.de ott ahol bekarikáztam ott hajolhatott beljebb,mert most hozzáér a hátsó telóhoz.eddig meg egyenesen állt hátra
na most?
videó
meglátogattak? *.* (kis rohadék mázlista...)
dh nemvagy egyedül ezzel a videó témával mer énse tudom feltenni a videót a sprortmotorra, pedig má sokszor megpróbátam de nemtom hogy miben van a hiba mer ki irja hogy várjak, a videó feltöltés alatt van de még másfél óra mulva is ugyan azt irja ki
Ja azt akartam mondani,hogy a kipufogód hol hajlott össze? Az eleje,vagy a krómozott vége. Megtudom csináltatni ha kell.
.nem verem szét az egyetlen dolgot ami megmaradt nekem .bocs.nővérem fontosabb volt mint a hülye videód .annyi hajam nincs is