Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány kilós kutyáid vannak? Mert itthon elfogyott a Whiskas, éhesek a macskák... Megyünk reggelizni, köszi...
Egyébként a szívem fiatal (ugye, szívem?), de a testem sem öreg még (annyira)...
Nem igazán,de hasznaltauto.hu vagy kepesmotor.hu vagy motor.hu
szép az Nsr-ed!
Nem tudtok vmi 125-ös endurot a környéken?
korán
Helosztok :D mi a helyzet veletek, ilyen kéésön?
Én nem értem ezt a "de szívében még fiatal" korosztályt.
Ha megadom a tiszteletet az a baj mer leöregezem,ha nem hallgatok rájuk jön a "hidd el tapasztalatból mondom"
Most akkor mi a helyes út Atyám

A kutyáim pedig mindenkit szívesen fogadnak reggelire
Nem foglak bántani... Nálunk Palermoban ez nem így működik... A macskáiddal kezdem... Fordítva adom be nekik a fiatalító tablettákat... Aztán megnézheted, ki az öreg...
pedig percekig tököltem rajta hogy milyen megfogalmazásban küldjem el,de azért érzékeltetve a kettőnk közötti KÉTSZERES korkülönbséget
Mancsom és Kormoskám otthon,én Pesten itt meg megvéd és körülvesz a szmog
De tessék jönni nyugodtan BÁCSI,legalább lesz okom holnap...ja nem ma 8kor nembemennivizsgázni
Valami nesz hallok... csak nem beszóóót valami 20 éves (XX) nekem? Mer azééé, mer nekem XXXX-em van?
Le lettem öregezve?
Húúúúúúúú, amigo... nagyon zárd be écccakára a Mancsot és a Kormit, nehogy kieresszem Alpha, Bravo, Cirmi és Delta kandúrjaimat...
Aztán a kiscicák jól meg legyenek küldve...
Egyébként is, panaszt fogok tenni az ombucccmannál: "BÚÉK Kawasaki" hirdetés miatt...
És a BÚÉK Honda, holmarad?
Ez nem az a negatív izé, amit nehéz kibetűzni... az a dixrimináxció, vagy mi a szösz...
éjjel-nappali ha a helyzet megkívánja...
valamelyik torrentoldalról ahol regisztrálva vagyok gondolom,mire végzek úgyis feltöltik
azt meg minek?
te sem alszol én csak követem az idősebbek példáját
nemmonták még neked hogy este alunni köll nappal meg tanulni vagy te éjjeli bagoj vagy?
honnan töttöd le a dakart?
Mééér nem alusztok, he?
még pár óra tanulás de utána letöltöm
de féjjé
inkább nézd meg a dakart mer most lessz 1:20-kor a tv2
Hallo,Álomszuszékok,nincs itt senki?
Félek egyedül a sötétben
na mostmeg valami rosszat montam hogy mindenki elment?
nemvettem semmit
majd öcsém oda aggya az rm-et
hameg nemaggya akkor megyek a simsonnal
Akkor nekem ott a helyem. És mivel fogsz menni? Vettél valami terepmotorbiciklit?
táp meg nyalka között van a bánya de nemvalami nagy durranás inkább csak kezdőknek való való mer van egy-két siratópal meg sártenger meg 2 ugró
Mápedig én elfogok! Dehogy sikerül.
El ne tűnjön nekem mindenki reggel(hajnal ) 3-4ig addigra szerintem sikerül megtanulnom az anyagot
Hol van ott bánya? Tápszentmiklós végén van az biztos.

Amerikába meg így él egy cross versenyző.
azt a pancsit érdemes megnézni
ojan mintha a föld alol ásták volna elő, tiszta rozsda az egész meg nincsen rajta egy tenyérnyi felület ami nemlenne behorpadva vagy lehorzsolva mer minden bemutatójján csuszik az aszfaltonn
motorozni megyünk a faluvégire a bányába mer 6 fok lessz (elvileg)