Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mer idejönni miattam
kell torrent file?vagy már lejött?
szulejmánra gondoltam
szerintem cseréld le vagy vegyél másikat mert nem hallottam .még mindig halkabb mint az mp3 lejátszóm
a mamám tud msn-ezni?
Én délelőtt üvöltettem a sthilt,aztán meg vízszintes helyzetbe emésztettem az ebédet!
dh-t várja a mama msnen .

Hülyebaromállatok .
kölcsönadjam ?DVD-s...csak annyi h angol+felirat
én a rohadt ryan közlegény megmentését próbálom már leszedni 3. napja de már a második torrentoldalról szedem mer egy istennek nem akar lejönni
na mindenki nézi a dakart,vagy hol vagytok?
fent van torrenteken a stage 7 is,neki is esek
még ezt a kis örömöt is sajnálod tőlem ?
annyira nem is csúnya mikor iszol...csak utána ahogy kinézel .ha nem iszol még a végén kiszáradsz.én se akartam inni bent aztán egyből bekötötték az infúziót .úgy nem is volt olyan rossz íze
inni minek?
az csúnya dolog
ha kijössz értem,beviszel,megígéred h nem fogok összeesni,hazahozol és még iszol is helyettem és utána még bírsz állni akkor megyek
na mi ez a punnyadás?
43 óra alvásmentesség és a hajam még mindig tart
ki jön bulizni?
Aham,mostmá értem!
101111000001010101010000011001111010011 és egy neutron ágyú meg még 1011 1010 10001 111 és egy 1
Összefoglalom:
- a Hondások mennek az ombucccmannnhoz panaszt tenni, mert BÚÉK Kawasaki hirdetés van, BÚÉK Honda nincs, ez pedig negatív dixrimináxció,
- én öreg vagyok, a kalev nem, de az én macskáim éhesebbek, mint az ő kutyái, szóval megvan, ki ette meg a szomszédot,
- a pingvinek nagyon durvák, de a Pocok főleg.
Köszi jó itt nekem a DVD meghajtóba. Csak néha szoktam átnézni egy kicsit a billentyűzetbe. Amúgy hogy a tőgybe keveredtél ide?
nemtudok tőle aludni rászáll az orromra félpercenként

te nem jössz be? jóitt amugy
Ha már bent vagy,nem néznéd meg hogy ott a jobb felső sarokba mi az a kis piszok? Légyszar lehet? De hogy kerül oda be egy légy? Máá megvan! Ugyanúgy ahogy te!
van itt egy tekercs az adja a meleget de majdbeszartam az előbb eldurrant egy kondi

meg vastag az üveg
Ott bent a monitorba?
jóazélet győrben? mert itt nem