Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tééényleg . Tudtamám, csak teszteltem, hgoy képben vagy-e .
Az nem jimmi,hanem jotta. Az övé volt a mostani motorom. Ő befejezte a motoros pályát. Most off-roadozik.
Osztrákia,vagy ha nagyon nincs idő,akkor Eplény.
Na, az jó..:)
Legalább emlékezett rám.
Tököm a fülébe...
Mond meg neki, hogy csók a bal heréjére
Jó éjt mindenki
azaz...
Mi is ott találkoztunk mindig. Vagyis ott táboroztunk inkább. Nekem akkor egy zöld L-200-asom volt. Szerintem tudom kire gondolsz. Egy régi kocka lámpás mercije volt,de az inkább világoskék volt.
ki tudja már ezt a sok információt követni és fejbe tartani amiket írtok .fighter csövet faragjál rá
Tehát a gyengébbek/gyengélkedők kedvéért mégegyszer:
bukógomba van... jóhogy ne csopper bukócsövet faragjak a busára .
akkor vagy bukókeretet vegyél vagy bukógombát
Temető mögött jobbra, aztán balra, ahol a 2 földút összeért, vagy a végén a bányató felé, a betonbunkernél...
De asszem annak a dzsiminek mergája volt .
én azért kérdeztem mert mikor elestem 11.22.-én tavaly akkor azt mondták a srácok h fel fognak jelenteni közúti veszélyeztetés miatt .de sehol nem kerestek azóta
Bratyóm üdvözít...
Nem volt könnyű elmagyarázni, hogy ki vagy ...
Nem tudom te mit hívsz pihenőnek? Régen kijártunk az erdőbe. Mondjuk nem volt olyan nagyon régen,kb 10 éve. Bár az már kuva régennek számít!
Sose volt szürke mergám.
Nemakarok idomgarnitúrát cserélni .
Sziasztok.
Szerintem senkit...
Bukógomba van, csak vmi takony gumi kell.
Mer' amikor kiccsávók voltunk, kijártunk az erdőbe a "pihenőhöz" nyáladzani a motorokra... ott is volt 1 "dzsimi" .
Szürke merga stimmel?
Nem tom...de mindig azt szokták ilyenkor kérdezni, hogy mennyi egy idomgarnitúra, meg pár törött alkatrész a motorodhoz?
Meg ezt szokták akkor is, amikor bukógombáról van szó...

Sajnálják rá a 20-30-40 ezer forintot, aztán amikor csuszi van, az idomgarnitúra 5szor 6szor annyiba kerül...

2008-ban a yamaha mesterkurzus 10000 Ft volt.
De régen ott laktam. Vagyis anyámék még most is ott laknak.
én mennék de akkor az idei csapatból is le lenne sérülve valaki még az elindulás előtt
értem a szót
osztrákia/szlovekáj?
Síelni baszod! Csak a tavalyi csapat széthullott. Vagyis fele le van sérülve,a másik fele meg puhapöcs.
Jimmy te nem a búzavirágban laksz?
szerencséd.
meg nekem is
Hát képzés az semmiképp sem ártana sztem egyikünknek sem.
Az mennyibe fáj?