Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra azért nagyon ügyeljünk, kedves barátaim, hogy tavaszig az IWIW-en az "Ismerősök friss képei" mindig motoros képekkel legyenek tele... Utána is így lesz, de akkor már "alapjáraton"...
Ja, milyen volt az esti borforralás? Pirosig húztátok?
Mi a Melrose-ban tartottunk "értekezletet"...
Mééé, mi van a Bálinttal?
Nálam a drukkolás azt jelenti, hogy "felhívom" a Teremtőt, és megmondom neki, hogy ha úgyis Ő teremtette, tudja milyen az eredeti optimális állapota, akkor állítsa helyre.
kitakaritják a tüdejét!és egy nagyon jonevű orvos kezei közé került ami megnyugtato egy picit!
Minek? Nem arról volt szó, hogy minden OK?
Bálintot ma este megműtik !Tessék neki nagyon szurkolni!
Akkó mikó megyünk?
Nah, Rocsiék is jönnek, azt mondta hogy hozza a Samut is BAlu még kifogásokat keres de csak eljön ő is
Különben is. Hogy nem lehet szeretni a forralt bort?
Ja mert motorral jön mindenki? Akkor megyek
Riadóztasd őket!
Gyuri, Rocsiéknak te szóltál vagy hívjam fel én?
Balu kihúzó Nem feltétlenül kell forralt bort innod, a társaság meg a birkaszellem a lényeg. Motoros csak úgy jó ha csoportban tud vonulni.
Áh, az már elfogyott. Amúgy meg nem szeretem a forraltbort
Mééér nem gyüssz be este Balu? Akkor megyünk hozzád tekkilázni?
Megoldható persze. Aztán remélem a tiéden meg rajta vannak a Ti képeitek, meg a sisakkamera anyaga.
az zsír lenne...
hűűű balu azt nem tudjuk megoldani, hogy behozod a céghez & itt átpakolom?
balu nem puding
idén jártam úgy, hogy bejöttem verőfényes napsütésben, hazafelé + elkezdett szakadni a hó... na az extra nagy sz*pás volt, főleg kb 10%-os hátsó gumival a kis busán... úgy tekerte a pi*áját, mint vmi gogo táncos
+ full belepte a sisakomat a hó & nem láttam semmit
Gyuri, majd még felhívlak hogy hogy legyen az esti bemenetel mert lehet kocsival jövök, aztán akkor odamegyek értetek, de ez még képlékeny.
512-es elég. De én este nem valószínű hogy bejövök.
Nem tudom miről beszélsz. Nincs hideg.
Aztán Balu nem mindegy ám hogy aranyérmes motoros vagy aranyeres...
Mekkora pendrive kell? Most nincs nálam, este viszek magammal...
De asszem csak az 512-es van otthon, szal még jobb lenne, ha tudnál kölcsönözni 1-et számomra .
OK, akkor 8kor a MCDowelsnél .
Hüjjje Balu...