Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hely-ho lusta népség szilveszterre akar valaki valamit?Ki nem ígérkezett még sehova,vagy halott ötlet a fórumos cucc?
most vettem egy piros kabátot!Tartóztassatok már le!Jah és a tescoba is piros poloba vagyok amire fehér betükkel van ráirva h tesco!Seggek!
Nem gyengén adják elő!
Pláne, ha fekete mellény is van rajta .
Mondjuk most pincér sem lennék szívesen. Fekete nadrág,fehér ing,fekete cipő! Ez már így 50 ezer!
Fater tegnap mesélte, hogy indult valahová Veszprémvarsányból fekete farmer, téli bakancs, sötétkék dzseki, baseball sapka, mire melléállt 1 terepjáró, és rászóltak, hogy "ez a ruházat be van tiltva" .
inkább havatlapátolni mert itt most épp havazik...amugy sztem tiszta buli lenne ezzekel az állatokkal!mindenből viccet csinálnánk!ugye hozol majd meleg teát?meg pizzát!
Szerintem csak pénzbüntetés jár érte rágalmazásér. De azt is át lehet váltani börtönre vagy közmunkára! A Győr és környékén élő motorosok,mennek a parkba együtt levelet szedni!
Rohadt tetves köcsög gecik ott rohadjon el aki feljelentett! na akkor ezért most hány évet kapok? ha esetleg felveszek egy piros fehér csikos pizsamát azért már gárdistának számitok ergo 10év bünti? hol élünk?eldobom az agyam mennyi fasz él ebbe a tetves országba pff
RTL Klubon nem akarod mindjárt reklámozni azt a videót?
Példának okádék,ilyenekkel is lehetne foglalkozni motorkáéknak. Bár az igazat megvallva,ezeket hagyni kell inkább had csépeljék egymást. Ha valaki megtudja mondani mi volt a videón a hiba,kérjük írja meg a megoldást!
ha azt a körforgalmas kamerát nézzük akkor szerintem nem csak 11 ember lessz bajba a lámpáknál, ugyanis megnéztem a videót amit bikerina csinált és azonn vannak érdekes dógok ottann
Bár én nem vagyok érintett az ügyben,de írjad majd meg hogy mik a fejlemények. Akár az emilemre is.
Hát komolyan mondom hogy a pofám leszakad. Erre ráérnek,hogy ilyenekkel foglalkozzanak? Az eszem megáll,hogy mikkel nem foglalkoznak,mikor az utcára meg nem lehet kimenni,annyira szar a közbiztonság.
Na mennem kell, holnap belesek hozzátok, csákányoss:)
figy hát látod de nyugi kell segglyuk ember is erre a világba mert ha mindenki olyan marhja jó fej lenne mint mi akkor az sem lenne túl jó és uncsi lenne
nah mind1 én remélem nem vagyok benne ebbe a pár büntisbe mert ey ilyen 50.000 nél kezdődik meg nincs erre valami szabály hogyha felvették szemből aztán hátulról csak az számít ami hátulról van fotózva?
Ez most komoly hogy feljelentettek benneteket?
Ezek egész jó, nagy látószögű kamerák.......
NINCS bennük traffi.
Mellesleg akkor ki kéne táblázniuk, mivel telepített traffit fel kell tüntetni.
Motorka..
Mivel tudom, hogy rám céloztál, megmondanád mit tud tenni?
Talán egész nap követni fog, hogy hátha 53-nál többel megyek, és akkor intézkedhet?
Viccelsz?
Pitiáner dolognak tartom, de hát ugye szabálytalanságon kéne ahhoz kapnia a kis drágának...
Az meg ugye nem lesz olyan egyszerű...
Én is szintén BM-es voltam, tudom, hogy megy ez....
hát az árkádnál körf.csak szembe van nem? vagy ami a másik sávot nézi az látja azt is aki kijön? azt meg nem is tudtam hogy az alluljáróba van kamera?:S ugye nem trafis?
Pl. árkád körforgó, meg az új aluljáró kamera, de nem olyan nehéz azonosítani 1 mocit.
legközelebb renszám letakar..... aki akar...
és mégis hogy azonosítanak be minket?hol vett minket kamera hátulról?
Meg hát igen....
Ezzel is kéne azért foglalkozni tisztelt hivatalból olvasók

akiknek minden megengedett
Nos.
11 ember lesz feljelentve, a "csoportos garázdaság", meg a "gyülekezési jog megsértése" nem áll meg a lábán.
A 11 motoros mind nagyobb jellegű "közúti szabálysértést " követett el.
Tehát pl.: záróvonal, szembesáv.
A szitkozókat, meg a csúnyán beszélőket (főleg engem ) max ügyészi megrovásban részesítenek, mivel egyenlőre szólásszabadság van, így lehet a másikat szapulni.
Gondolom a kis vörös is fikáz engem valamilyen fórumon, bár én ezt pont leszarom.
Tehát 11 ember.
Telón még 1 órán keresztül elértek.
20-562-2729.