Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erről találtam magyar http://www.onroad.hu/motor/bemutato/965/ leirást
Megnézném élőbe,milyen. Azért a motor elrendezés nem piskóta. Az ember eldobja az agyát,hogy miket kísérleteztek régen. Na meg milyen találmányok lehetnek,amik "eltűntek" a süllyesztőbe!
elég furcsa, de nekem bejön
én nemtudok sokat angolul de hogy jön ide az US armi + a BMW?
ez beszarás hogy a kerékbe van a motor ráadásul elöl
de mijen durva nyomatéka lehet annak 600ccm-nek
ezt nem lehet kerékrehuzni
Na ezen beszartok. Eszem faszom megáll!
Erre azt szokta mondani a haverom,hogy egy csomag kártya mindig legyen nálad. Legalább kártyázni tudjunk ha bevisznek.
ha legalább ülünk a hüvösönn akkor télenn mennyünk
ott van fűttés + kaja, télenn ugyselehet motorozni vagyis nemojan mint nyáronn
Baszki ne engem másojjá máá le!

U.I. Ferrari aldó,ugyanott hízó malacot veszek. Érdeklődni K.Istvánnál
ez nmem erről szól, az iwiw nem hivatalos oldal akármikor felregisztrálhatrok rá én is kis pista néven akinek van egy ferrária...
Mosmááá mindegy rajta vagy a videón,fel vagy jelentve azt kész! Ülni fog mindenki! Majd viszek pizzát meg kocsonyát ne fossá!
naésha fönnvagyok az iwiwenn akkó mivan + a motorom + a rendszámom is
attólmég nembiztos hogy én szabájtalanul mentem
főleg ha a képekenn + videókonn nemláccik a rendszám akkó mivan?
Motorka,ezt mikor vizsgáljátok ki?
Azt nem lehetne hogy,elmenj a picsába "megint"?
Hé "okoska"!Nem nagyon szeretjük az ilyen névtelen emberkéket errefelé!
meg egyébként is ha nem akarsz okoskodni akkor huzzál a picsába innen
jo akkor valaki mondja már meg nekem ki ez a nyomorék motorka?de majd iwiw-re meg fórum névre alapozva jelentenek fel , esetleg az ügyről tud egy értelmes ember is valamit?
Nem akarok okoskodni "megint" de a mai állás szerint 15motorost már be azonosítottak és a többi is folyamatban van. Mert ugye soknak van fenn az adatja ai iwiw-en is és más portálon , még itt is van telsz is. A Kisalföld is fel lett jelentve személyiségi jog megsértésért, az egyének meg : rágalom,becsület sértés,csoportos garázdaság, csak csendben mondom kurva nagy balhé van kialakulóban. a legjobban sértegetőnek nem lennék a helyében egy percet sem
de most azt akkor nem kérdezted meg tőle hogy lesz-e az egészből valami bajunk? vagy most nyomoznak valamit vagy mivan?
Persze,persze!
Nem udvaroltam, csak eszembe jutottak a rendes sünik is.
Aluljárós jöhet:
ramirez@kabelnet.hu
Most már mindegy,nem kell szépíteni meg udvarolni nekik! Kiakadtak meg haragszanak rád,aztán kész!
Na szép jó reggelt mindenkinek
Tegnap este bent voltam az asszonnyal, meg 2 barátommal forralt borozni a városban, és találkoztam egy régi barát-kollégámmal.
Ő RENDŐR. Említette a bulinkat, és mondta, nem is lett volna gond, csak páran ugye a szembesávba motoroztak, ezen akadtak ki.
Jó volt vele beszélgetni, eszembe jutott az a sok régi-régi barátság, ami összeköt sok sünivel(ezt úgyis poénra veszik már ők is .. Tehát rádöbbentem, amit eddig is tudtam: Rohadt sok rendes, jó fej van közöttük, akik ugyanolyanok mint mi, buliznak, mókáznak, szenvednek a hülyeségek miatt, és idegeskednek a megélhetésükért. A két kezemen, plusz a lábailmon sincsen annyi ujj, ami elég lenne a számolásra, hogy mennyi remek süni van!
Egyébként meg a kis vöri (direkt nem nevezem a nevén)igencsak ki van rám akadva
Rám a legmérgesebb...
Pedig állítólag rendes ő is, csak akkor nem ez jött le, ahogy odajött.... Mindegy, leszarom, ha ideges rám.... Én sem kedvelem. Tehát részemről nem bántom őket, mert sok jó ember- barát van közöttük, persze tróger tetű korrupt fasz is, mint mindenhol, ahol vannak emberek.
Bizony, tegyük hozzá, közöttünk is vannak elég "érdekes" emberek is.....
Na de mindegy, csak írtam, hogy így gondoljatok a sünikről.
Akinek bővebb felvi kell, telefonon...
Megkaptam a képeket és a videókat amiket a felvezető kocsiból csináltak, vadállat képek lettek Ha csak mást ne is mondjak, de az aluljárós hangoskodás élőképpel és hanggal is meglett örökítve