Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár perce küldtem át egy adag képet, remélem megkaptad!
És azt megmondanád, hogy honnan szedjek a 120 kilómra nyuszijelmezt?
Várjuk a képeket, videókat! bikersanta2009@gmail.com

Nagyobb méretű ímélek esetén óriáslevélként küldjétek. A 25 megánál nagyobbakat nem nagyon szereti a gmail.

A krampusz feketébe volt,lehet hogy a gárdához tartozik. Megmondtam én már reggel hogy mennek a janicsárok.
Árpád Sávos Mikulások
Bízom benne, hogy motoros nem szivat + motorost...
Mindenesetre várom night-rider véleményét!
Ő is egyike a győr és környéke motoros körnek, ő jófej, az indulásnál láttam is, bár nemtom, hogy motorral volt-e .
Félelemkeltő volt? Ez jó indok?
Jaa ökör Geryék..
Hát csak nem, meg azért bikerina is már nagykorú szóval azzal se lenne gond:D Bár nemtudom hogy az hogy egy mikulást egy krampusz molesztál hátulról milyen szabálysértésnek felelne meg:D
fűű ha ez igaz?

Gömbi te kis Hitetlen

Ha nem TE szervezed már nem is jó?
max elvisznek közszeméremsértés miatt
Hát ez egy faszfej ez a "hihetetlen a kisalfol.hu-n....
hát itt nincs, de ha szemből lefilmeztek, innen meg leírják a rendszámomat már szopóka van:D jó simi volt az:D
Most mit sírsz, itt nincs semmi törvénybe ütköző...
Hacsak az nem, hogy bikerina villás farka cirógatja az ánuszodat .
No Comment...
Na szedd le gyorsan, ezen látni a rendszámomat:D
Faszkalap. Biztos valamelyik lámpánál várni kellett neki fél percet,és közbe kihült otthon a húsleves.
Húsvétkor megyek.

U.I. Folyik már az adat gyűjtés a háttérben?
Hamagyorsan ennyi:
mielőtt valaki félreérti a kisalföldre irta valami hitetlen
Nem kéne felháborodni azon ami tőrvénybe ütközik. Bejelentés nélkül átszáguldozva a piros lámpákon, bőgetni a motorokat,igen is jól tették a dolgukat és keményebben kellett volna fellépniük a tőrvény semmibe vevőkkel szembe. Mit képzeltek szarhuszárok nektek mindent lehet mert azt hiszitek egy két szaloncukrot adtok a gyerekeknek, és holnap vagy holnap után az esztelen száguldozáskor meg eltiporjátok és akkor azt mondjátok bocs de én voltam aki adott neked cukrot. Seggfejek voltatok mind. A tőrvény az tőrvény úgy a kokkerónak mint a motoros hordának. A Győr és környéke motoros baráti kör májusi felvonulásánál miért nem volt soha ilyen gond?mert hivatalos bejegyzett szervezet hivatalos engedéllyel rendezi az eseményeit. Talán ők ismerik a tőrvényt. Kár hogy nem vizsgálták meg a motorokat is műszakilag is,egy két rendszám lehullott volna. És nagy képűen elől és hátul is vész villogóval ,,biztosították"a horda útvonalát. Azt a két autóst is megbüntetni de keményen. A piros alfa is akkor ment mikor piros röhej, van egy két kép rólatok. És a rendőr nő remélem megjegyzett egy-két suvernyákot, és megmutatja majd ki-mi a tőrvény.
Jah, akkor meg az ÁNTSZ jön ki a záptojások miatt .
Nagyon nagy volt:D A címlapon mi is ott virítunk a sárga döggel a jobb sarokban:D Másnak nincs véletlenül képe a sárga VTRről?
húsvétkor is mikulások leszünk?
csak akkor tojást kell dobáni