Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kaptyad befele B+! Így vettem és teCCik azéris...
Vámosszabadiba már 10 cm vastagon áll a víz ! Busás barátommal most beszéltem !
ÁÁÁÁ igy elqnia vasárnapi motorozásomat a jó isten makogtassa meg átmegyek Depesmódba
Nekem a féklámpának van benne ilyen ledes égő csak az a baj vele , hogy a féklámpa épségét ellenőrző elektronika szakadtnak érzékeli, ezért induláskor leszoktam ellenőrizni, világít-e!
Bucsus
Ömlik a rohadt életbe!
Ne igyál , ha nem bírod! Tedd félre nekem!
Az enyém ilyen.
ruhát wazz
A rupát pont leszarom tudod, a pizsi száraz tartja a mondás! De motort takarítani én rühellek nagyon azt is vágod bátyám...
Nem kérlek. Szeretem elharapni a nyelvem. Ez konkrétan a típusra jellemző, hogy eszi a hátsó izzót. Majd a ledeset nem fogja.
Nem kellene a csillapítással játszani hátul?!
Merre lesz a menet?
Vagy elgurulunk puccéran oszt nem lesz vizes a ruhánk
A fénye is szebb mint a hagyományosé.Létezik pirosban is.Én fehéret vettem hiszen a búra úgyis piros:)))
Köszönöm, itt igen szépen kitisztult a motor már kint van , nemsokára indulok!
Bőny felett tuti esik. itt meg éppen csak el nem kezdi. Délig reménykedek azt ha nem tisztul ebéd után iszok kék sört asszem káromkodás közben...
Má kínunkban nevetünk ! De a mai nap ebből az irányból felejtős !
Tapolcán ragyogóan süt a nap!Ugyhogy hajrá Józsi bácsi
Köszi az infót! Mert hiába 200péz a hagyományos, de vagy 4ed évente cserélgethetem.
Győrben mi a helyzet Öcsikém?
Itt most kitisztult az ég, azt ugyan nem tudom nem a vihar előtti csendet jelenti-e de kb.20 perc múlva elindulok. Esőruha az oldaldobozban aztán "gyíí lovam gyí fakó" !
Itt konkrétan leszakadt az ég ömlik az eső
asszem kiveszem az ica Teát a fagyóbol beteszema sert :-D
A lányok elmentek epret szedni