Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy a viharba ne ösmerném igaz visszafele lassan jöttünk eggyik mocishaver robogóval jött nem akart eljönni a 600-asa igy maradt az 50 ccm közre fogtuk ugy gurultunk hazafele
Onnan hogy mielött kimentem lődörögtem egy fél tanknyit felső tartományba csak úgy a magam kedvére , és van az a tempó amikor nem igazán csúsznak le még a vaxról sem ! Ismered te is azt a tartományt ! Na ezt kellett rovartalanítani !
Ejha honnét szedtél bogarakat ? alap takaritás minden menet után bár ha holnap jó idő lesz még egy szlovák utat beiktatunk a haverral
Ja a vas már bogártalanítva , vaxolva polírozva letakarva pihenget , mint minden menet után !
Van férje , de nem szereti a motorokat , nem is motorozik , csak a szöszi !
Na az ilyen nőt kell feleségül venni
na ezt nem tudtam igen jol nyomja en szeretem a veterán gépeket is. Ma itt győrbe egy katonai veteránt láttam de igen bejött szivesen csaptam volna vele pár karikát akár utasként is :-)
Kiemelném a mérlegen a pansi mellett a 350-es jawa-t szöszi hölgy tulaj , egyedül motorozik a családjából , két jawa-ja van , az egyik oldalkocsis lesz és saját maga szerelgeti építgeti őket !
Áááá mesziről virított egyből levágtam hogy te lehetsz vele sok sőt rengeteg szép vas volt . Ott aztán minden kategóriába lehetett látni gépeket :-)
Maradjunk ennél az egy fórumnál mert kapunk mindjárt ! Szóval kiszúrtad a vasat , még jó hogy nem a gumit !
Mondta is hogy max 50 -60 motorra számolt és igen jól sikerült ez a tali
Háá mennyien voltunk ? Nem semmi volt !
Ugye! Én mondtam előre !
Le a kalappal a szervezésért minden hibátlan volt .Nagyon jó volt a közös Gurulás is. az ebéd nagyon finom volt és iszonyatosan kellemes társaság.
Hú az annyát ! Minden vasat megkönnyezek , de ezt nagyon ! De ha mégis beleszeret valaki , én ígérem még azon a héten veszek egy 1400-ast !
Volt világ Kajáron ! Ezúton is teljes tiszteletem a két szponzornak Bélának és Csigának köszónjük a lehetőséget , és az ebédet ill. az innivalót amit ingyen fogyasztott mindenki !
Nézd mit láttam Kajárpércen
Szép napot mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék, hogy motorbérléssel foglalkozik-e még valaki Győr környékén a Reálosokon kívül? Crossmotorra gondolok, szeretnék 1 napra kibérelni egyet. (Ácson vagy Pannonhalmán) Természetesen fizetnék magánszemélynek is, a lényeg hogy Október 15-20 között lenne aktuális. Előre is köszönöm a válaszokat!
Hát tényleg olyan volt ! Most keresem az utódját egy Metzeler 190/55 Racetec K3 formájában !
Tedd el emlékbe az a gummát olyan volt mint a légypapír "haláláig". Akkor valószínű inthettünk a többiekkel egymásnak.
Tök jó !
Szia Zoli! Akkor ezt jól megjegyzed.
Csesznekelek ! Ez tök jó István
Na hali ! Á ne is mond ! Már indulni akartunk , mikor a Krisztián mondta kint a vászon a hátsómból , sajna a 211 végleg feladta , maximális kihasználtságig , szakadtáig tudta amit egy jó guminak kell tudni ! Szóval 16 órakor mentem még gumiztatni , utána eredtem a többiek után a Bakonyba . Most értünk haza !
Sajna ma nem jött össze az együtt guriga, voltunk kint vártuk, hívtalak is nem vetted fel na mondom csapatjátok valahol, jól tettétek!
Nagy volt a forgalom a mazsolák 50-60al porpszkáltak hosszú tömött sorban ááááá... Egy vfr-es győri sráccal dumáltunk, szépen szólt a gépe.
Oda nem biztos, hogy megyek de ma egy du-i Csesznek Elek belefér... ott leszek ha valaki jönne.