Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi meg becariak voltunk,s nem mertünk neki vágni!:)
Te annyira rendi vagyol komolyan mondom.
backi akkor arra is iszok a teremburajat
Ja. A gatyám is vizes volt.
most irigykedek is meg iszok is együtt érzek mindenkivel
Tényleg szégyenlem magam, de jó gazdija vagyok megkap mindent amit csak megkíván.
Még olvasni is fáj ! Az a szegény csavarosdoboz ! Te hálátlan !
Dukinál az első hengeré szokott beázni. Tankolás után feltűnt egyből, hogy tovább kellett indítózni első pillanatban csak egy henger múkodott de ezután már mind2ettő. Csatakosra áztunk a 60 km-eren.
SV-nél az is betegség, de itt inkább feszültségszabályzó-generátor hiba lesz, mivel ilyenkor önindítózni sem lehet, mintha lemerült volna az akksi, nagyon lassan/nem forgatja. Alapjáraton le is fullad hosszú menet után, tavaly nem foglalkoztam vele, de most már muszáj lesz, nem akarok megint így járni.
Lehet a gyertyapipa alá ment víz, ami ugye aztán kiszáradt így indult is a gép.
Mentem én is egyet, mondjuk 1-kor nem volt senki a kúton :). Kicsit másfele, Pápa-Veszprém. Néhol eláztam, 1x a motor is megadta magát, de 3/4 óra múlva meg elindult az út szélén valami csoda folytán, már jött volna az utánfutó :). Bár van Allianz Assistance 24 biztosításom, erről van valakinek tapasztalata? (mennyi idő, mennyi plusz pénz stb.)
Nem szeretek a számból segget csinálni. Az előző is kimaradt meg majdnem ez is igaz nem az én hibámból.
Nem vagytok jól összerakva !
Volt jég is de csak apró, meg hazafelé a sok balfasz "ablakos dobozos" 70-80 között mert esik baszki.
Párom most mutatja a képeket mindenhonnan a fosbukon , sárlavinák , 2hónapnyi víz másfél óra alatt , cseresznye nagyságú jég ! Hát ezt meg is úsztátok zöldfülűek !
Pedig hívtalak, szerencséd, hogy nem vetted fel mert akkor elcsaltalak volna.
Én is eláztam kissé, de nem úgy , hanem emígyen, Uzsa-tól esett itt is , de már kiteregettem! Ráadásul kénytelen voltam inni egy felest , egészségügyi okból az egészségedre kizárólagosan!
Te sem halgatsz az öregekre mint a Józsi bátyám ! Két zöldfülű ámbár tehetséges kezdők ! Hideg szél vizes ruha és ami a legrosszabb koszos motor ! Belehalnák !
Na haza értem. Pápakovácsitól hazáig esett. Bacca+
Legközelebb azzal megyek! Truccból!
Jó volt , elbeszélgettünk megnézegettük egymás motorját, motorjait stb. És mert én már sajnos tapasztalt vagyok azt a sok szép műszer-minőségű motort öröm látni! Amikor én kezdtem a motorozást akkor a motorok a kurblis telefonok szintjén voltak, most pedig a számítógépes okos telefonok szinte felfoghatatlan technikai szintjén vannak !!
Jól van , ezt láttamozom , de akkor már a simson sem javalt , mert láttam már azt a szegényt mikor laptyán próbáltál gépészkedni vele !
No most látod milyen meggondolatlanul gyerekes voltam! De megelőzendő a bajt ittam az egészségetekre egy felest a poharas orvosságból! Kizárólag egészségügyi megfontolásból, fertőtlenítésre belsőleg!
Kellett neked az a 20 Km ! Fiatal ríder vagy még máskor figyeld a győri tapasztalt /másnéven beszari/ rídereket , akik óva intettek a reggeli napsütésben !
Hali! Milyen volt a tali?