Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Nekem nem volt velük dolgom, de egy cimbim mondta, hogy korrekt megbízhatóak ezen a téren is.
Üdv.Az Alma motor fél éves motorikus garanciájáról tud valaki valamit mondani?
Sziasztok,
Ma ,szombaton Bodajkon 16.30h - tól a Tó mellett, Petőfi utcában Stunt bemutató lesz. Motorosok: Végh Tamás "Tompi" .Boros Bence "Beny"
Sz.tem katt a nick névre oszt már látod is.
Sziasztok,

Garázsomba társbérlőt keresek, Győr, Ady város Körkemence.
Email.:bajtay.zsolt@gmail.com
Hali!

Meg lehet tudni, hogy milyen motorokkal gyűjtitek a km-eket Győr környékén?

Nekem GSX750F.
Megnyugodhatsz, nem fogják elkapkodni!
a szarfajzentől most kaptam választ a kérdésemre, hogy mikor utalnak, mivel letelt a 15 munkanap. Feldolgozás alatt, gondolom valami hentesgyerek foglalkozik a lízingesekkel...
Azt el is felejtettem, ha kifogsz valami szoláriumozott bőrű 2000 Ft-osat meg fog izzasztani mire ledolgozod!
Annak roppant örülök, hogy ekkora az önbizalmad! Persze idegen pályán?!
Monda asszony költsem el a hobbimra jó asszony. Mondom neki, akkor elkurvázhatom?
Nekem majd az összeg tizedét utalják a négy éve kifizetett befizetésemnek. HA!
Nem sokat kaptam vissza, de igazából ennyire sem számítottam. Ugye nekünk "póroknak" aztán nem könnyű ezt ellenőrizni, igazából ha nem alakul így, akkor a bankok lenyelik ezt is simán.
Szia!

Igazából arra lennék kíváncsi, (konkrét összeg nélkül) hogy elégedett vagy-e az elszámolással?
Szia!

Engem érintett, igaz 4 éve már kifizettem, meg már meg sincs az ex verdám. Szarfajzenes volt, kaptam értesítést még ennyi év után is, hogy mennyi jár vissza. Már el is küldtem nekik a sz.számom ahová utalhatják.
Amúgy szép jó estét Mindenkinek!

Szeretnék érdeklődni, hogy ez a deviza-hitel elszámolás motor- vagy más jármű lízing miatt érint esetleg valakit?
Má megin . . . ?
semmi publikus
akkor mi történt...? mond+ mert +őrítőőő
nem bazki
netán tiltott helyen kakikáltál...
Sziasztok!

Holnap délután (14:00 körüli indulással) van kedve valakinek legurulni Csesznekig? Csodajó idő lesz, kormoljuk ki a csöveket!
semmiről csak picit befosikáztam